Wszystko o:

ałuszta na krymie

ak

Magiczny Krym. To trzeba zobaczyć na Krymie

Magiczny Krym. To trzeba zobaczyć na Krymie

Na niewielkim skrawku lądu nad Morzem Czarnym na Ukrainie znajduje się wszystko, czego potrzeba do atrakcyjnych wakacji - górskie i nizinne krajobrazy, miejsca do wypoczynku i wędrówek, a także niezwykłe zabytki. Splatają się tu przeróżne kultury (m.in. ukraińska, ormiańska, tatarska) i religie. Są tu pozostałości po miastach greckich, skalne domostwa Karaimów, pałace i kurhany tatarskie. Brzegów półwyspu strzegą niedostępne twierdze i zamki. Oto, co oferuję nam Krym!

Krym jak Orient Express. Gdzie klimat sprzyja Polakom

Do Krymu wzdychał Mickiewicz, a i niejeden polityk na Krymie westchnął  - w końcu to tam podejmowano najważniejsze decyzje polityczne XX wieku. Dziś Krym to miejsce na tanie i bezpieczne wakacje, które łatwo można zorganizować samemu. Przyroda Krymu zachwyca, jedzenie jest pyszne, a klimat wyjątkowo odpowiada Polakom.

10 miejsc w Europie, gdzie góry spotykają się z morzem

Dwa w jednym - góry i morze. Dla tych, którzy nie mogą się zdecydować, co wolą. Przedstawiamy 10 miejsc w Europie, które zadowolą zarówno miłośników górskich wędrówek, jak i kąpieli słonecznych.

Ukraina. Krym - inne wakacje

Ukraina. Krym - inne wakacje

, że wjechaliśmy na Krym. Niezależnie od tego, dokąd chcesz tu jechać, musisz najpierw dostać się do Symferopola. Stolica Autonomicznej Republiki Krymskiej jest największym węzłem komunikacyjnym łączącym ze sobą wszystkie miejscowości na półwyspie. Funkcjonuje tutaj osobny parlament i obowiązuje inna

POLECAMY WIDEO

Re: wakacje na krymie

drogi są i to jakie!!!! że aż dech zapiera ;) piszę o drodzę Ałuszta-Sudak. Ale tamte tereny to (jak dla mnie) inny Krym. Brak zieleni.. ale to też ma swój urok.

Ałuszta warto jechać??

co czytam to na krymie jest calkiem inaczej no i jak to wyglada cenowo czy np. za 30zl na osobe czyli ok. 10 dolarow znajde fajna kwatere.