Wszystko o:

acapulco

Zobacz najważniejsze informacje o: meksyk

kasiai

Acapulco - szaleńcy na klifach

Acapulco - szaleńcy na klifach

Najsławniejszy kurort w Meksyku to nie tylko plaża, hotele i drinki. Najlepsze w Acapulco są pokazy skoków na La Quebrada.

Byłem w Acapulco w dziewięć godzin

Przyjechaliśmy tu na spotkanie z legendą i nie zawiedliśmy się

Acapulco. Perła Pacyfiku za 200 dolarów

Każdego roku Acapulco przyjmuje cztery miliony gości

Gwiazdka i sylwester 2007. Od antypodów do sąsiadów

Gwiazdka i sylwester 2007. Od antypodów do sąsiadów

wzniesiony miejscową cidrą - to sylwester w ramach wycieczek objazdowych po Meksyku, a dla chętnych także po Kubie. Zgodnie z meksykańskim zwyczajem trzeba będzie zjeść - w rytm dzwonów wybijających godzinę dwunastą - 12 winogron, obmyślając kolejne życzenia. Potem "poprawiny" na plaży w Acapulco

Załoga Solanusa otrzymała nagrodę

Załoga Solanusa otrzymała nagrodę

, Pond Inlet, Resolut Bay, Gioa Havn, Cambridge, Barrow, Nome, Vancuver, San Francisko, Los Angeles, San Diego, Acapulco, Valparaiso, Falklandy Port Stanley, Buenos Aires, Rio De Janeiro, Salvador, Brazylia, Dakar, Casablanca, Lizbona, Vigo, La Coruna, Cherburg, Calais, Amsterdam, Świnoujście.

Solanus startuje w konkursie Wyprawa Roku Mediatravel 2011

Inlet, Resolut Bay, Gioa Havn, Cambridge, Barrow, Nome, Vancuver, San Francisko, Los Angeles, San Diego, Acapulco, Valparaiso, Falklandy Port Stanley, Buenos Aires, Rio De Janeiro, Salvador, Brazylia, Dakar, Casablanca, Lizbona, Vigo, La Coruna, Cherburg, Calais, Amsterdam, Świnoujście.

Solanus w Valparaiso

półtoraroczny rejs "Morskim Szlakiem Polonii 2010-2011". Trasa Solanusa Gdańsk-Górki Zachodnie, Kopenhaga, Helsingor, Skagen, Lervick , Torshavn, Reykjavik, Narsarsuaq, Godthab, Pond Inlet, Resolut Bay, Gioa Havn, Cambridge, Barrow, Nome, Vancuver, San Francisko, Los Angeles, San Diego, Acapulco

Solanus dotarł do Vancouver

Diego, Acapulco, Valparaiso, Falklandy Port Stanley, Buenos Aires, Rio De Janeiro, Salvador, Brazylia, Dakar, Casablanca, Lizbona, Vigo, La Coruna, Cherburg, Calais, Amsterdam, Świnoujście. Czytaj relację z podróży! FOTORELACJA!

Solanus płynie do Valparaiso

, Resolut Bay, Gioa Havn, Cambridge, Barrow, Nome, Vancuver, San Francisko, Los Angeles, San Diego, Acapulco, Valparaiso, Falklandy Port Stanley, Buenos Aires, Rio De Janeiro, Salvador, Brazylia, Dakar, Casablanca, Lizbona, Vigo, La Coruna, Cherburg, Calais, Amsterdam, Świnoujście

Co zwiedzać w Acapulco?

Acapulco, Acapulco :))).

Hola Zfiesz, gratuluje. Z zainteresowaniem zajrzalem co napisales o bliskim mojej duszy i cialu Acapulco. Podobnie jak Ty, usmiechalem sie czytajac ostrzegajace napisy drogowe: curva peligrosa :). Przyblizyles mi ponownie bulwar Costera Aleman. Bar Ole Mammy! znam. Moim ulubionym na tym

Acapulco

Witam Czy ktoś był na Acapulco i może wypowiedzieć się w kwestiach cenowych? Jedzenie, drinki, dyskoteki? Rozważam spędzenie dwóch tygodni w kwietniu na Acapulco i zastanawiam się czy lepiej wychodzi dopłacić 1000-1200$ za dwie osoby/2 tygodnie do All Inklusiv, czy też pić i żywić się na

acapulco

Hej, szukam w necie tanich lotów do Acapulco będę wdzięczy za rady tych, ktorzy już tam dolecieli, czy najlepiej z Rzymu, ktora linia ma najlepsze promocje, itp. pojawiała się szansa na darmowe noclegi, więc ... będę wdzięczny za każde info pozdrawiam

Acapulco song?

Czesc, nie na temat zupelnie ale moze ktos z was wie kto spiewal i jak sie nazywala piosenka o acapulco, byla ona po wlosku, typowe italo disco- bardzo wakacyjna moze sprzed 20 lat teraz czesto grana jest przez radio zlote przeboje.

Acapulco song?

Czesc, nie na temat zupelnie ale moze ktos z was wie kto spiewal i jak sie nazywala piosenka o acapulco, byla ona po wlosku, typowe italo disco- bardzo wakacyjna moze sprzed 20 lat teraz czest grana jest przez radio zlote przeboje.

Acapulco, Party,...

Rzucam dwa tytuły: Acapulco - Richie Poveri There's a Party - DJ Bobo Szukam podobnych co do tempa i charakteru. Zna ktoś podobne piosenki? :)

Restauracja Acapulco

Czy ktos zna Acapulco w Piasecznie ? Czy jest mozliwosc dostania sie tam transportem komunikacji miejskiej? W jakim to miejscu Piaseczna ? Jak organizuja przyjecia ? Prosze o info.

Acapulco!?!?!?

Cesiek, chyba cię przeceniłem. Myślałem, ze ty na urlopy jeździsz jak jakieś panisko, a tu jakieś prolskie Acapulco dla ameryckiej biedoty. Jeszcze powiedz, że robisz tam szlejziertreffen - to by wszystko wyjaśniało.