Wszystko o:

achtopol

DARIUSZ JĘDRZEJEWSKI

Bułgaria - południowe wybrzeże

Bułgaria - południowe wybrzeże

W południowej części wybrzeża warto polecić dawne osady rybackie: Pomorie, Primorsko, Miczurin i Achtopol. Są to raczej kameralne ośrodki, gdzie wypocząć możemy w kwaterach prywatnych lub pensjonatach i małych hotelach

Bułgaria wakacje

Wakacje w Bułgarii są popularne wśród Polaków od lat. Bułgaria wciąż pozostaje kultowym kierunkiem na wakacje. Bułgaria wakacje - wszystko, co warto wiedzieć.

Bułgaria. Morze Czarne. Najpopularniejsze nadmorskie kurorty

Na całym wybrzeżu Bułgarii każdy znajdzie coś dla siebie - czy to w luksusowym hotelu, spokojnej wiosce, pensjonacie, czy też w kwaterze prywatnej - tutaj każdy jest witany z otwartymi ramionami. Przedstawiamy najpopularniejsze nadmorskie kurorty w Bułgarii.

Bułgaria - 10 najpiękniejszych tras

Bułgaria - 10 najpiękniejszych tras

delfinarium. Poruszać się można jedynie autobusem lub samochodem - na tej trasie nie ma linii kolejowych. Szabła - Bałczik - Złote Piaski - Warna - Słoneczny Brzeg - Nesebyr - Pomorie - Burgas - Sozopol - Achtopol Trasa czarnomorska jest odpowiednia dla turystów, którzy cenią kąpiele słoneczne i morskie

POLECAMY WIDEO

Achtopol

Wybieramy się w sierpniu z rodziną do Achtopolu- Kompleks GENESIS. Czy ktoś może tam był i może opisać czego można się spodziewać ? Dzięki za info.

Achtopol fajnie?

Witam Planujemy tak około 10 dni spedzić w maxymalnie wyciszonym miejscu ja żona i 17 miesieczne dzidzi - ktoś polecił nam Achtopol czy ktos tam był jakie wrazenia ? podzielcie sie ...

Re: Achtopol

razem z rodziną i z kuzynami wybieramy się na wypoczynek. Szczerze polecam wam wszystkim to wspaniałe miejsce w naszej części świata. miejscowosci.info/bulgaria/achtopol pozdro!

Re: Achtopol fajnie?

Gokceada- z Edirne lub Maliko Tarnovo jedziesz na Galipoli (Geliboli) i potem prom- (przy promie jest kemping). Drogi lepsze niż u nas, ludzie sympatyczni, żarcie, że mucha nie siada, troszkę nawet taniej niż w BG.

Re: Achtopol fajnie?

byłam od 12.09-26.09 , ani jednego dnia nam nie lało.Pogoda słoneczna , przyjemna, jeden dzień zdarzył się pochmurny i to tylko z rana.