Wszystko o:

alpbachtal śnieg

materiały prasowe

Tyrol szykuje się do sezonu narciarskiego. Sprawdź, co będzie się działo na austriackich stokach

Tyrol szykuje się do sezonu narciarskiego. Sprawdź, co będzie się działo na austriackich stokach

Liczne koncerty i zawody sportowe oznaczać mogą tylko jedno: to już poczatek tyrolskiej zimy. Pierwsze imprezy w Tyrolu wystartowały już w połowie października.

Austria narty: Zaplanuj narciarski wypad do Tyrolu [OŚRODKI, NOCLEGI, KUCHNIA]

Na narciarzy w Tyrolu czeka ponad 70 ośrodków i 5,2 tys. kilometrów tras narciarskich o wszystkich stopniach trudności. Wygodny dostęp do stoków gwarantują doskonała infrastruktura i nowoczesne wyciągi. Na gości z Polski czekają atrakcyjne oferty dla rodzin z dziećmi, różnorodne imprezy rozpoczynające i kończące sezon oraz słynne Apres Ski i pyszna tyrolska kuchnia.

Austria narty: Najlepsze ośrodki narciarskie Tyrolu [PRZEGLĄD]

Nowoczesny Tyrol w każdym sezonie zaskakuje narciarzy: po lecie pojawiają się tu nowe ekskluzywne gondole i kawiarnie, które prześcigają się wysokością swojego położenia, z kolei łączna długość nartostrad przekroczył już pięć tysięcy kilometrów. Który ośrodek narciarski w Austrii wybrać? Skorzystajcie z naszej podpowiedzi.

Narty w Austrii - Kitzbühel. Kozica wśród gwiazd

Narty w Austrii - Kitzbühel. Kozica wśród gwiazd

mówią nań Kitz (kozica). Leży w Alpach Kitzbuhelskich, ok. 800 m n.p.m. Na ten ogromny narciarski obszar składa się siedem regionów. Poza Kitzbühel są to: SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental, Schneewinkel, Hochtal Wildschonau, Alpbachtal, Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang oraz Zell Am-See-Kaprun

W austriackim Alpbach śnieg jest w kolorze... b...

Kufstein ( Inntal ) nie lezy w okolicach Alpbach ( Alpbachtal ). To dwie rozne doliny, polozone dosyc daleko od siebie.

Re: Austria gdzie śnieg w grudniu?

w Austrii w grudniu bywałem w: Serfauss Fiss Ladis Alpbachtal Nauders Ischgl Skiamade Lofer ...ale jak będzie w tym roku to wie tylko wróżka ;-) wybierz większy resort z dostępnym lodowcem (np. Zillertall, Solden, Dachstein, Ischgl) i powinno być OK.

Re: gdzie w Alpy na sylwestra?

Alpbachtal wygląda sympatycznie ale jest nisko, może być tak że na Sylwestra nie będzie śniegu? -- Obrzeży pochwy nie pokazuje się na dzień dobry.

Re: Alpbach

przepieknie. Myślę, że to na pewno przyjemny urlop jeśli śnieg dopisze. Proszę koniecznie napisać jak było. www.tiscover.com/reith.alpbachtal

Re: ferie z dzieciakami

z dziecmi (obecnie 8 i 11 przy pierwszym wyjeździe 4 lata temu to było 4 i 7) byłem w: - Koessen/Walchsee - tanio, mało tras, mało śniegu ale dzieci były małe więc było OK(korzystaliśmy z promocji w styczniu 50% zniżki na karnety) - Ritten (Włochy) - b. tanio, b. mało tras ale przepiekne widoki

Re: Wyjazdy do Tyrolu 18/19, Kraków, Śląsk

Najbliższe wyjazdy (daty to dni na śniegu, wyjazd z PL, dzień wcześniej późnym wieczorem). 5-9.01 (5 dni) - Tyrol, chciałbym Zillertal - są miejsca - jeśli wolisz 4-dniówkę (4-8.01) - daj znać :) 12-16.01 (5 dni) - Tyrol, chciałbym Zillertal - ferie małopolskie, świętokrzyskie

dzień 6 - Stubai i pół dnia 7 - Spieljoch

drodze zwiedzić jeszcze jakiś mały ośrodek i zjechać parę razy. Po wahaniach ( Schlick 2000? Alpbachtal ?) wybór padł na Spieljoch - najmniejszy ośrodek w Zillertalu , najbliżej wjazdu do doliny. Mimo licznych wizyt w Zillertalu nigdy dotąd nie udało się go zwiedzić

narty

Narty

Narty w Polsce czy narty za granicą? Ferie zimowe. Białka Tatrzańska, Zieleniec, stoki narciarskie, Alpy, Austria, Słowacja, Włochy. Alpy czy Tatry? Stoki narciarskie dla początkujących i dla zaawansowanych. Sprzęt narciarski, ubezpieczenie narciarskie, atrakcje w narciarskich kurortach. Dowiedź się wszystkiego zanim wybierzesz kierunek na narty.

Narty Polska: Ferie zimowe, stoki w Polsce. Narty Szczyrk, narty Ustroń, narty Zieleniec, narty Korbielów, narty Ustrzyki Dolne, narty Sudety oraz Góry Świętokrzyskie, narty Zakopane.

Narty za granicą: Narty Czechy, narty Słowacja, narty Austria, narty Karyntia, narty Alpy Austriackie, narty Dolina Zillertal, narty Kaprun, Pec, narty Cztery Doliny, narty Davos, narty w Tatrach, narty w Pirenejach, narty Tyrol.