Wszystko o:

ameryka środkowa obowiązkowe atrakcje

Marcin Wieczorkowski

Meksyk: 9 powodów, dla których musisz go odwiedzić

Meksyk: 9 powodów, dla których musisz go odwiedzić

Atrakcjami Meksyku można by spokojnie obdzielić kilka różnych państw - pozostałości po cywilizacji Majów, klimatyczne stare miasteczka, monumentalne górskie kaniony, rajskie plaże i wspaniała rafa koralowa. Do tego wszystkiego dodajmy wielobarwną, tętniącą życiem stolicę, zaliczaną do największych metropolii świata. Poznajcie 9 powodów, dla których choć raz warto polecieć do Meksyku.

Ciepłe kierunki na zimę. Pięć miejsc, w których słońca nigdy nie brakuje. Od Karaibów po Azję

Zimą wiele osób marzy tylko o tym, aby zapomnieć o chłodzie i śniegu i wybrać się gdzieś, gdzie widok słońca to nie rzadkość. Wybraliśmy dla was miejsca, w których rozgrzejecie kości i, być może, na zawsze zostawicie kawałek serca.

Rosjanie potrafią! Tak pięknych zdjęć dawno nie widzieliśmy! [GALERIA]

"Chcemy tam jechać!" - to nasza pierwsza myśl po obejrzeniu zdjęć wykonanych przez rosyjskich miłośników fotografii z projektu AirPano. Tak pięknych zdjęć dawno nie widzieliśmy!

Kraje ze słabą walutą, czyli sposób na tańszy urlop

Kraje ze słabą walutą, czyli sposób na tańszy urlop

relatywnie tania, a spragnionemu egzotyki turyście oferuje wiele atrakcji: od ciepłego morza i białych plaż, przez starożytne zabytki, ciekawą kulturę i wibrujące życiem bazary, po dobre restauracje i bogate życie nocne. Jeśli już do Turcji dojedziesz, w programie obowiązkowym powinno się znaleźć

POLECAMY WIDEO