Wszystko o:

antigua pociągi

2breakaway.eu, Adam Sikora

Najtańsza i najdroższa komunikacja miejska. Sprawdź ceny biletów na świecie!

Najtańsza i najdroższa komunikacja miejska. Sprawdź ceny biletów na świecie!

Najdroższe bilety kupimy w Bernie, w Szwajcarii, najtaniej jest w stolicy Wysp Owczych, Thorshavnie - tu za komunikacj miejską nie płaci się w ogóle. Jak wypadają stolice Azji i Ameryki Południowej? Na którym miejscu jest Warszawa? Sprawdźcie zestawienie Adama Sikory, autora bloga 2breakaway.eu.

Majówka 2015: 20 miejsc na majówkę w Europie dla tych, którzy szukają czegoś wyjątkowego

Majówka 2015 to tylko trzy dni. Tyle jednak wystarczy, by odwiedzić wiele wspaniałych, czasem nieodkrytych miejsc w Europie. Kto weźmie cztery dni wolnego, urlop będzie miał aż dziewięciodniowy. Bilety warto rezerwować jak najszybciej - jak sprawdzili eksperci, na ok. dwa miesiące przed wylotem są najtańsze.

15 modnych miast na świecie

Sława niektórych miast świata była i jest tak wielka, że prawdopodobnie nigdy nie przeminie. Inne dopiero od niedawna stają się popularne i zyskują w oczach turystów. Oto 15 miast, które według portalu Trip Advisor, mają szansę stać się turystycznymi hitami.

Podróże ze sztuką. Hiszpania - tort Toledo

doczesne szczątki spoczywają w krypcie pod przyklasztornym kościołem cysterek - Convento Santo Domingo de Silos "El Antiguo" (choć niektórzy podają to w wątpliwość - kazał się tu pochować, ale syn miał przenieść zwłoki gdzie indziej). Z 14 działających dziś klasztorów to jedyny, który można

Re: w UE

wy usiłujecie sprzedać taką wizję świata, że niby tylko w Polsce jeździ się samochodami, a wszędzie indziej same rowery, tramwaje, pociągi i ekologia. Kto głupi to wierzy