Wszystko o:

awinion tanie loty

ak

Francja - top 25 miejsc

Francja - top 25 miejsc

Francja to niezwykle piękny i różnorodny kraj. To mozaika rozmaitych regionów, z których każdy jest wyjątkowy. Wybraliśmy 25 najpiękniejszych miejsc we Francji. Sprawdź, co warto zwiedzić. 

Prowansja - uroki południowej Francji

Do niedawna kolejne pokolenia Francuzów żartowały sobie na temat prostaczków z Prowansji. Dziś tłumnie przyjeżdżają tu turyści, a Prowansja znana jest jako kraina artystów i filmowców. Witajcie w krainie kwitnącej lawendy i zachwycającej przyrody. W Prowansji czeka wszystko, co powinien mieć raj na ziemi.

Marsylia praktycznie - jak sprawnie poruszać się po stolicy Prowansji [FRANCJA]

Marsylia jest drugim co do wielkości miastem Francji. Wielkością przypomina Kraków z okolicznymi miasteczkami, ale dla osób, które wybierają się do niej po raz pierwszy, jak każde inne nieznane miasto, jest wielką niewiadomą. Jak poruszać się po Marsylii, aby nie stracić głowy ani portfela? Te informacje mogą Wam się przydać.

  • Francja. Paryż - słynny Moulin Rouge i inne atrakcje Montmartre

    Francja. Paryż - słynny Moulin Rouge i inne atrakcje Montmartre

    mosty, kanały i fontanny Hotele w Paryżu Tanie loty do Paryża Bazylika Sacré-Cœur stoi na najwyższym wzgórzu dzielnicy Montmartre (130 m n.p.m.), na północ od centrum Paryża. Jej białe kopuły, nawiązujące układem do weneckiej bazyliki św. Marka widać niemal z całego miasta

Jakie są najlepsze wyszukiwarki tanich lotów?

Z jakim biurem najlepiej jechać do Hiszpanii na 14 dni?

chcemy sie z kolezanką wybrac na wypoczynek ale zorganizowany do Hiszpanii cz y ktos by poradził jak sie za to zabrac i do jakiego biura uderzyc zeby było tania na 14 dni Pozdrawiam Wydaje mi się że żeby było tanio to trzeba sobie samemu zmontować wycieczkę. Kolejność Lot - Hotel