Wszystko o:

baza noclegowa w białowieży

Michał Gostkiewicz

Rowerowa majówka w Polsce - 8 sprawdzonych pomysłów

Rowerowa majówka w Polsce - 8 sprawdzonych pomysłów

Niedługo majówka. Wzdrygasz się na samą myśl o rodzinnym grillu na działce? Ten poradnik jest dla Ciebie. Bo na nudny weekend majowy, wypełniony siedzeniem przy ogrodowym stole z karkówką i piwem (choć to nie grzech) albo statecznymi spacerami po promenadach kurortów jest sposób. Rower.

Krutynia, Kampinos, a nawet Góry Izerskie. Łatwe trasy rowerowe na majówkę [WYBÓR REDAKCJI]

Nie trzeba być wytrawnym rowerzystą, by spędzić aktywnie długi weekend. Są szlaki, które można pokonać z całą rodziną. Oto 12 ciekawych pomysłów na rowerowe wycieczki.

Rowerem po Polsce - 8 sprawdzonych pomysłów na weekend

Wzdrygasz się na samą myśl o rodzinnym grillu na działce? Ten poradnik jest dla Ciebie. Bo na nudny weekend, wypełniony siedzeniem przy ogrodowym stole z karkówką i piwem (choć to nie grzech) albo statecznymi spacerami po promenadach kurortów jest sposób. Rower.

Majówka w Polsce. 12 pomysłów na szybką majówkę

Majówka w Polsce. 12 pomysłów na szybką majówkę

Park Krajobrazowy szczególnie warto zwiedzić na rowerze. Baza noclegowa koncentruje się w większych miastach, takich jak Tuchola, Chojnice czy Człuchów, oraz w pobliżu dwóch największych akwenów - Jeziora Charzykowskiego i Wdzydz. Bory Tucholskie/PIOTR WOJCIK / AGENCJA GAZETA Bory Tucholskie