Wszystko o:

beskid sądecki domki góralskie

Aleksandra Jerzmanowska

10 pięknych i spokojnych miejsc na zimę (w górach i nie tylko)

10 pięknych i spokojnych miejsc na zimę (w górach i nie tylko)

Ferie zimowe za pasem, a Ty wcale nie cieszysz się na kolejną wizytę w zimowej stolicy Polski? Przeraża Cię wizja tłumu sunącego kolorowym potokiem w dół i w górę Krupówek, niekończących się kolejek do wyciągów i zawrotnych cen noclegów? Może by tak w tym roku zostać w domu? Nie rezygnuj z wyjazdu! Przedstawiamy 10 spokojnych i pięknych miejscowości, do których warto wybrać się zimą.

Wędrówki z biegiem Dunajca. Pieniny, one kcą miłości

W Krościenku spotykają się Pieniny, Gorce i Beskid Sądecki

Narty w Beskidach. Szczawnik i Wierchomla - Dwie Doliny w jeden dzień

Postanowiłem przekonać się na własnej skórze, co oznacza nazwa stacji narciarskiej Dwie Doliny... 

Wakacje z dziećmi. Korki na łańcuchach

Wakacje z dziećmi. Korki na łańcuchach

jest banalny, ale w Koziej Dolince musielibyśmy pokonać skalny komin. Ostatecznie wybieramy drogę najdłuższą, ale najłatwiejszą - przez przełęcz Krzyżne. Pogoda dobra, z gołoborza przy Żółtej Turni widać całe Podhale - od Pilska i Babiej Góry, przez Gorce, po Beskid Sądecki. A widok z przełęczy na

FERIE W Górach TANIO

w Gorce, Beskid Sądecki, Tatry Wysokie ,Tatry Zachodnie i Tatry Bielskie te ostatnie w całości położone na terytorium Słowacji. Pieniński Park Narodowy ze swoimi licznymi atrakcjami , spływem Dunajca w Sromowcach Wyżnych-Kątach i licznymi zabytkami architektonicznymi ,zamkami w

narty

Narty

Narty w Polsce czy narty za granicą? Ferie zimowe. Białka Tatrzańska, Zieleniec, stoki narciarskie, Alpy, Austria, Słowacja, Włochy. Alpy czy Tatry? Stoki narciarskie dla początkujących i dla zaawansowanych. Sprzęt narciarski, ubezpieczenie narciarskie, atrakcje w narciarskich kurortach. Dowiedź się wszystkiego zanim wybierzesz kierunek na narty.

Narty Polska: Ferie zimowe, stoki w Polsce. Narty Szczyrk, narty Ustroń, narty Zieleniec, narty Korbielów, narty Ustrzyki Dolne, narty Sudety oraz Góry Świętokrzyskie, narty Zakopane.

Narty za granicą: Narty Czechy, narty Słowacja, narty Austria, narty Karyntia, narty Alpy Austriackie, narty Dolina Zillertal, narty Kaprun, Pec, narty Cztery Doliny, narty Davos, narty w Tatrach, narty w Pirenejach, narty Tyrol.