Wszystko o:

beskid sądecki wypożyczenie sprzętu

ap

Osiem miejscowości w Polsce, które są świetne na jesienny wyjazd. Turyści wskazali nam ulubione miejsca

Osiem miejscowości w Polsce, które są świetne na jesienny wyjazd. Turyści wskazali nam ulubione miejsca

Jesienią można albo wyjechać gdzieś, gdzie jest bardzo ciepło, albo pozostać w Polsce i cieszyć się pogodą, która w tym roku wyjątkowo nam sprzyja. Poprosiliśmy osoby, które jeżdżą po Polsce o wskazanie ich ulubionych miejsc.

Narty w Beskidach. Szczawnik i Wierchomla - Dwie Doliny w jeden dzień

Postanowiłem przekonać się na własnej skórze, co oznacza nazwa stacji narciarskiej Dwie Doliny... 

Przepychanie i lyžovanie

Rzesze narciarzy wyruszą za chwilę w Tatry. Na stokach przyjdzie nam się przepychać łokciami i w dodatku słono za to płacić. Warto więc wybrać się na narty przed innymi, tylko gdzie?

Polana Zgorzelisko - Podhale

stromej do tzw. oślej łączki. Na miejscu można wypożyczyć sprzęt i znaleźć instruktora (bilet od 80 gr do 3 zł, w zależności od długości trasy i terminu, http://www.nosal.pl ). Drogo jest za to na Polanie Szymoszkowej obok hotelu Kasprowy (8 zł, http://www.szymoszkowa.pl ). Ale dzięki nowoczesnej

POLECAMY WIDEO

Re: Nigdy nie byłam w górach - od czego zacząć?

miejscu wypożyczyć sprzęt. Jeśli chcesz poznać atmosferę schronisk (niekiedy siermiężną) to zacznij od przeczytania od wątku ranking schronisk- czy jakoś cuś tak. Luknij se w przeglądarce tyz na schroniska i chatki studenckie- to inna kategoria zabawy. Góry w Sylwestra- mają wady jak wyżej

narty

Narty

Narty w Polsce czy narty za granicą? Ferie zimowe. Białka Tatrzańska, Zieleniec, stoki narciarskie, Alpy, Austria, Słowacja, Włochy. Alpy czy Tatry? Stoki narciarskie dla początkujących i dla zaawansowanych. Sprzęt narciarski, ubezpieczenie narciarskie, atrakcje w narciarskich kurortach. Dowiedź się wszystkiego zanim wybierzesz kierunek na narty.

Narty Polska: Ferie zimowe, stoki w Polsce. Narty Szczyrk, narty Ustroń, narty Zieleniec, narty Korbielów, narty Ustrzyki Dolne, narty Sudety oraz Góry Świętokrzyskie, narty Zakopane.

Narty za granicą: Narty Czechy, narty Słowacja, narty Austria, narty Karyntia, narty Alpy Austriackie, narty Dolina Zillertal, narty Kaprun, Pec, narty Cztery Doliny, narty Davos, narty w Tatrach, narty w Pirenejach, narty Tyrol.