Wszystko o:

bezpłatne kąpieliska w szwajcarii

aj

Kąpiel w takim miejscu to marzenie! Najpiękniejsze naturalne kąpieliska na świecie

Kąpiel w takim miejscu to marzenie! Najpiękniejsze naturalne kąpieliska na świecie

Gorące źródła na lodowatej rzece, basen pod wodospadem, plaża z pingwinami - te miejsca to prawdziwy raj dla miłośników kąpieli w egzotycznym miejscu i "na dziko". Naturalne kąpieliska na świecie, które niejednego turystę wprawią w zachwyt.

Wakacje z wodą: 9 fajnych aquaparków w Europie

Wakacje przeleżane plackiem na plaży mogą znudzić, woda w morzu może być za zimna na wodne szaleństwa. Kto nie lubi ryzykować, a kocha wodę, zabawę i wypoczynek, przed wyborem miejsca na wakacje powinien spojrzeć na europejską mapę aquaparków.

Narty. Zagraniczne kurorty - Austria, Włochy, Słowacja i inne

Sezon narciarski rozpocznie się lada chwila. Gdzie odnajdziemy najlepsze warunki do jazdy? Oczywiście za granicą. Narty w Austrii, narty w Czechach, narty w Szwajcarii, narty na Słowacji, narty we Włoszech, a nawet w Słowenii. Oto nasz przegląd.

Turystyka w Polsce. Tak wypoczywano przed wojną

Turystyka w Polsce. Tak wypoczywano przed wojną

kolarski. Przybycie nad morze, obojętnie  koleją, kajakiem czy samochodem, uznawano za akt patriotyzmu. A uczestnictwo w akcji typu "Święto Morza" pozwoliło spełnić ten obowiązek stosunkowo niskim kosztem. Zarejestrowani goście mogli bowiem liczyć na bezpłatną wojskową grochówkę, darmowe