Wszystko o:

białystok biura podróży

alepod

Nowa oferta w biurze podróży. Płacisz 120 zł i możesz robić zakupy w niedziele wolne od handlu

Nowa oferta w biurze podróży. Płacisz 120 zł i możesz robić zakupy w niedziele wolne od handlu

Biuro podróży Nowator z Białegostoku wyszło naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą zrobić zakupy w niedziele niehandlowe i organizuje w tych dniach wyjazdy do Grodna. Jednym z punktów programu jest wizyta w centrum handlowym.

Witam, chciałabym w tym roku wybrać się z koleżanką do Chorwacji czy mógłby ktoś polecić dobre biuro podróży najlepiej studenckie?

Dokąd jechać na wakacje do Turcji?

Cześć, planujemy wybrać się do Turcji razem z żoną i synem 4 latka. Zależy nam na fajnym hotelu z basenami, piaszczystej plaży i przyjemnie spędzonym urlopie. Które wybrzeże wybrać? Które miasto wybrać? Które biuro podróży polecacie? Na co zwracać uwagę wybierając oferty biur podróży? Niewiele

Jak zorganizować 5-7 dniową wycieczkę na Santorini?

Witam, chciałabym zrobić mężowi prezent i zabrać go na Santorini (rocznica ślubu) tylko z tego co się zorientowałam to biura podróży mają w ofercie jednodniowe wycieczki w to miejsce a ja chciałabym spędzić tam 5-7 dni. Czy ktoś mógłby mnie pokierować co i jak krok po kroku?

Który hotel wybrać pod kątem nurkowania w Sharm?

. No i oczywiście należy wziąć pod uwagę że jest to Egipt i wszystkie podawane przez biura podróży standardy hoteli sa zawyżane (tłumacza to mówiąc że to tak zwany egipski standard :)

SZukam pracy w biurze podróży -Białystok!!!

Witam, proszę o kontakt jeśli słyszelibyście o możliwości pracy w którymś z białostockich biur podróży.Mam 32 lata, znam biegle niemiecki, chyba nieźle angielski.Pozdrawiam!Ewa (arturdz41@wp.pl)

Wakacje z biurem podróży

Witajcie! W niedługim czasie wychodze za mąż. Po ślubie chcielibysmy z męzem pojechac na tygdniowy odpoczynek za granice ale oczywiscie w rozsadnej cenie. Jakie biura polecacie w Białymstoku. Myslimy nad Chorwacja ale jestesy otwarci na rady i propoztycje. Dzieki za rady odnosnie biur i

Re: sprawdzone biuro podróży

No wielkie dzięki, tylko troche nie o to mi chodziło. Znam organizatorów wycieczek a chodzi mi o konkretny punkt sprzedaży w Białymstoku, gdzie będą kompetentne osoby, które powiedza mi cos więcej o wybranym hotelu itd.

Re: szkoda,że biura podróży nie ...

Miłe panie w Rainbow Tours ,Białystok ,ul.Hetmańska pomagają w biurze kupić wizę(przynajmniej swoim klijentom )bez żadnej prowizji, trzeba mieć tylko swoją kartę płatniczą do transakcji,

Re: sprawdzone biuro podróży

ba_gosia napisała: > No wielkie dzięki, tylko troche nie o to mi chodziło. Znam > organizatorów wycieczek a chodzi mi o konkretny punkt sprzedaży w > Białymstoku, gdzie będą kompetentne osoby, które powiedza mi cos > więcej o wybranym hotelu itd. Właściciel Omegi na

Re: szkoda,że biura podróży nie ...

, to po co mu pośrednik w zakupie wizy jakim jest biuro podróży. Naprawdę, czy tylko Polacy muszą robić z siebie ofiary losu.