Wszystko o:

dotrwam

alepod

Dotrwał do naszych czasów w prawie nienaruszonym stanie. Kolejny polski unikat może trafić na listę UNESCO

Dotrwał do naszych czasów w prawie nienaruszonym stanie. Kolejny polski unikat może trafić na listę UNESCO

Niedawno cieszyliśmy się z dodania do listy światowego dziedzictwa UNESCO zespołu pogórniczych zabytków Tarnowskich Gór, a już kolejny obiekt z Polski ma szansę się tam znaleźć. Tym razem kandydatem są Krzemionki Opatowskie.

Pochodzą z epoki lodowcowej i wcale nie są daleko. Jaskinie w Niemczech trafiły na listę UNESCO

Jaskinie leżące w Jurze Szwabskiej oraz znaleziona w nich sztuka z okresu epoki lodowcowej zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jeśli planujecie w wakacje wizytę w Niemczech, warto odwiedzić te miejsca.

Dolnośląskie na wakacje. To tam zobaczycie miejsce porównywane do Titanica i wyjątkowe w skali Europy stawy

Region pełen tajemnic, majestatycznych zamków i pałaców często o burzliwej historii, oraz miejsc unikatowych, wyróżniających się i docenianych również za granicą. Przyszła pora na podróż przez województwo dolnośląskie, które można odkrywać przez całe wakacje.

Czy zapraszać dzieci na wesele?

też często jedna z niewielu okazji żeby dalsza rodzina mogła się z nimi zobaczyć. W niektórych lokalach weselnych można się dogadać np na cenę za połowę talerzyka dla dziecka. Bo wiadomo że szkraby nie dotrwają raczej do żurku o czwartej nad ranem. Jeżeli ograniczacie liczbę gości i jasno powiecie

Dotrwałam!

logistyki, zakupy, zmiany opon, naprawy samochodów, skręcanie mebli, przywożenie kartonów z rzeczami ze stuletniego domu etc. Ale dotrwałam! -- Aby zrozumieć rekurencję należy najpierw zrozumieć rekurencję.

Gratulacje ! Dotrwaliśmy ! :)))))))

Gratuluję rodzicom, że dzielnie przetrwali sukcesy, spadki formy, uwagi, piątki, szóstki i jedynki, połapali się w programie nauczania i humorach dzieci... Gratuluję nauczycielom, że wytrzymali glupie pytania rodziców, najmądrzejsze pytania i odpowiedzi dzieci... I dzieciom gratuluję :))))

Chyba dotrwam.....:)

dzisiaj waga pokazała po 5 dniach 4 kg mniej..:) Osłabienie dzisiaj zniknęło , z czego bardzo się cieszę:) Pozdrawaim wszystkie i 3mam kciuki!:)

dotrwać do zabiegu...

takie rozpierające w klatce piersiowej, bardziej jak żołądek a skoro mam refluks to zrobiono mi gastroskopie i lekarz stwierdził że te bóle to refluks. powiedzcie jak dotrwać do zabiegu. boję się że stan zapalny mi się powtórzy. boję się kamieni w drogach żółciowych. jem głównie twaróg chudy, wędlinę

dotrwam do terminu?

Pani Kasiu, w zeszły poniedziałek, w skończonym 33 tc trafiłam do szpitala z mocno i bardzo często twardniejącym brzuchem. nie wiem, czy były to skurcze, bo zupełnie nic nie bolało, lekarze i położne się dziwili, że nie boli, więc to tylko "stawianie się" brzucha. to moja pierwsza ciąża, więc ni

Dotrwaliśmy do lutego :-)

Witam Dziewczyny! Tak marzyłam,że dotrzymamy do tego czasu...i proszę.Chłopaki się słuchają :-).Teraz to i może do walentynek :-)....no ale liczymy się,że w każdej chwili.Brzuch opadł już z ponad tydzień temu i plącze się pomiędzy nogami, jakoś wrócił wigor (???).W czwartek zaczynamy 36tc, co dla d