Wszystko o:

francja

Aleksandra Wiśniewska

Francja zostanie objęta zakazem lotów do Polski? Jeszcze w tym tygodniu poznamy projekt rozporządzenia

Francja zostanie objęta zakazem lotów do Polski? Jeszcze w tym tygodniu poznamy projekt rozporządzenia

Francja może trafić do wykazu krajów, które są objęte zakazem lotów do Polski. Jak donosi RMF FM, decyzja ma zapaść jeszcze w tym tygodniu. Prawdopodobnie na listę nie trafią z kolei Chorwacja i Włochy.

Trzecia faza epidemii we Francji. "Z Paryża wyjechało 450 tys. ludzi. To był exodus"

Francja stała się czwartym krajem na świecie, po Włoszech, Hiszpanii i USA, w którym liczba ofiar śmiertelnych przekroczyła osiem tysięcy. Rozmawiamy z Polką, Anną Moskal-Ciempiel, fotografką, która od ponad siedmiu lat mieszka w mieście nad Sekwaną z mężem i dwójką dzieci.

LOT zawiesza dwie trasy do Francji i Hiszpanii. Rzecznik wyjaśnia dlaczego

Polskie Linie Lotnicze LOT na razie nie polecą z Warszawy do Barcelony i Nicei, choć zarówno Hiszpania, jak i Francja nie są już objętem zakazem lotów. Nie oznacza to jednak, że nasz narodowy przewoźnik do tych dwóch krajów nie będzie latał w ogóle.

Złomowanie samochodu we Francji - jak to zrobić?

Przebywam na terenie Francji i użytkuję samochód zarejestrowany w Polsce. Samochód uległ awarii, a koszt naprawy przewyższa wartość pojazdu. Chcę uniknąć wysokich kosztów transportu i dlatego zdecydowałem się na złomowanie pojazdu.

Jestem we Francji i marzę o urlopie w górach - dokąd jechać?

Interesuje mnie kierunek przystępny cenowo.

Czy Nurofen plus z kodeina idzie kupić we Francji bez recepty ?

Kiedy Rząd Polski zdecyduje się wzorem sojuszników UE na obniżenie wieku emerytalnego do 63 lat?

Wiem, że Niemcy i Francja obniżyły wiek emerytalny.

Dokąd na tygodniowy wypad poślubny?

Mamy tydzień urlopu na początku wrzesnia i planujemy "wypad poślubny" samochodem gdzieś do Europy. Myśleliśmy o południu Francji, ale nie chcemy spędzić połowy urlopu w podróży. Polecicie coś bliżej? Chcielibyśmy spędzić ten czas z dala od wielkich miast.

Dariusz Wołowski: Francja? Francja? Francja?

Nie sztuka wygrywać mecze kiedy "idzie" i kiedy jest się "na fali". Ogromną sztuką jest wygranie meczu, w którym ma się niewiele do powiedzenia. Dlatego to właśnie Francuzi będą Mistrzami Europy. A mit to dopiero się zrodził po tym 2:1. Mit, który mówi, że Zidane i jego "dream team" mają zwyci

Francja

Czy ktoś byłby zainteresowany wycieczką autokarową do Francji z biura Rainbow w lipcu lub sierpniu? Propozycji mają dużo w tym roku, można coś wybrać.

Francja..

www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1696482,Francja-napad-nozownika-na-dom-spokojnej-starosci-dla-zakonnic-Jedna-osoba-nie-zyje

Francja

Chcę się z Wami podzielić linkiem do ciekawej strony z artykułami o Francji, jej kulturze, kuchni, winach i atrakcjach. Piszcie co o niej sądzicie i czy chcielibyście sie dowiedzieć czegoś konkretnego o Francji. Link: odkryjfrancje.blogspot.com

Francja

Dla osób zainteresowanych Prowansją jak i resztą Francji polecam nowy foto-blog ,który jest poświęcony właśnie atrakcjom Francji. : odkryjfrancje.blogspot.com/ Co o nim sądzicie?

Francja

Dla osób zainteresowanych Prowansją jak i resztą Francji polecam nowy foto-blog ,który jest poświęcony właśnie atrakcjom Francji. : odkryjfrancje.blogspot.com/ Co o nim sądzicie?

Francja

szukam transportu w kierunku Francji,około 10-12 sierpnia z Kłodzka lub Wrocławia.

Francja

Dla osób zainteresowanych Francją i podróżach po tym kraju polecam link: odkryjfrancje.blogspot.com/

Francja?

Z tego forum wynika, że nikt nie jeździ do Francji. Wywołuję temat: France profonde. Abs Ender

francja

Francja

Francja jest największym i najbardziej zróżnicowanym krajem Europy Zachodniej. Ciągnie się od równin północy po grzbiety Pirenejów, od wybrzeża Bretanii ku czystym, lazurowym jeziorom i lodowcom Alp.

Atrakcje Francji: Francję charakteryzują urokliwe średniowieczne miasteczka, posiadające swoisty klimat oraz Lazurowe Wybrzeże, z piaszczystymi plażami i niezwykle niebieską wodą. Znaczną część kraju zajmują też obszary górzyste, zaliczane do najpiękniejszych w Europie. Na terenie Alp Francuskich wznosi się najwyższy szczyt Europy, Mont Blanc. Stolicą kraju jest Paryż. Miasto pełne wspaniałych zabytków i atrakcji.

Francja miasta, miejsca, warto zobaczyć: Paryż, Wersal, Dolina Loary, Awinion, Marsylia, Chamonix z widokiem na Mont Blanc, opactwo Mont Saint Michel, Bordeaux, Bretania, Prowansja, Monaco i Monte-Carlo, Montmorency, Normandia, Sarlat-la-Caneda, Carcassonne, Grenoble, Lazurowe wybrzeże.