Wszystko o:

gdynia

ua

Gdynia poszerzyła plażę za 2,5 mln zł. Zabrał ją sztorm

Gdynia poszerzyła plażę za 2,5 mln zł. Zabrał ją sztorm

Plaża w Gdyni Orłowie jest chętnie odwiedzana przez turystów i mieszkańców Trójmiasta. W ostatnich latach jednak mocno się zmniejszyła, a to za sprawą sztormów, które zabrały większość piasku z plaży położonej na wschód od orłowskiego molo. Na wiosnę poszerzono plażę za 2,5 mln zł. Pół roku po kosztownej inwestycji zostało wspomnienie.

Ciekawe miejsca w Gdyni - zaplanuj podróż pełną wrażeń

Ciekawe miejsca w Gdyni to piękne plaże, molo, zabytkowe budynki i interesujące muzea. Odkryj ich urok i ciesz się możliwości korzystania z licznych atrakcji, które na długo zapadną w pamięć całej rodzinie.

Gdzie morsować w Trójmieście? Gdańsk, Gdynia, Sopot [LISTA i MAPA MORSOWISK]

Gdzie morsować w Trójmieście? Gdzie jak gdzie, ale nad morzem nie brak miejsc do zimowej kąpieli. Sprawdź listę morsowisk w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

 • Wybrano najlepsze miasta do życia z całego świata. W prestiżowym gronie znalazła się Gdynia
 • Gdynia: Atrakcje, co warto zobaczyć i zwiedzić

  Gdynia: Atrakcje, co warto zobaczyć i zwiedzić

  Gdynia to ciekawe, pełne rozmachu miasto, z portem i stocznią. Na nadbrzeżu sąsiadującym ze Skwerem Kościuszki zacumowano Dar Pomorza i ORP "Błyskawica" - oba udostępnione do zwiedzania. Przedłużeniem skweru i alei Jana Pawła II jest też molo, ale większą atrakcją jest Gdyńskie Akwarium

 • Jednym zdjęciem odczarował Gdynię. Wystarczyła zmiana perspektywy i ciepłe rękawiczki
 • Pociągiem z Gdyni do Pragi. Do uruchomienia nowej trasy coraz bliżej

  Pociągiem z Gdyni do Pragi. Do uruchomienia nowej trasy coraz bliżej

  Czeskie Ministerstwo Transportu już w lutym 2020 roku zapowiadało uruchomienie pociągów z Pragi do Gdyni. Teraz Koleje Czeskie potwierdzają, że planują uruchomić pierwsze połączenia wraz z wejściem rocznego rozkładu jazdy 2022/2023, czyli w grudniu 2022 roku. Pociągiem do Pragi szybciej niż

 • Bezpieczna Gdynia

  170 tys. zł i tytuł najbezpieczniejszej gminy nadmorskiej zdobyła w tym roku Gdynia. Drugie miejsce zajęły ex aequo Postomino, Kosakowo, Ustronie Morskie i miasto Ustka. Konkurs, w którym uczestniczyło 26 gmin (w sumie 73 kąpieliska), organizowała Grupa PZU wraz z nadmorskim pogotowiem WOPR. Pod

Gdynia

Witam!!! jakiego polecacie insrtuktora najlepiej z Gdyni musze wykupić 5 dodatkowych lekcji a chciałabym jezdzic po Gdyni a nie jak w korkach jechać do Gdyni prawie godzine?

Gdynia

"W Gdyni jest kilka dzielnic, gdzie można się bać o siebie: Oksywie, Chylonia, Wzgórze, Redłowo, Mały Kack, Fikakowo, Dąbrowa, Grabówek, Cisowa, Witomino..." Maciek, czy jest w ogole jakas dzielnica Gdyni gdzie mozna sie nie bac o siebie? Poza twoim blokiem oczywiscie hehehe -- "Gott, Ehre

Gdynia!!!

Jeśli jest ktoś z Gdyni badź okolic, kto bedzie zdawał maturę z hiszpańskiego w Gdyni to niech się porfaaaaa odezwie. Okazało się , że muszę z Torunia przetransportować się na ustną do Gdyni :/ No i mam ważne pytanie. Que alquien me escriba!

Gdynia

mieszkanie w Gdyni okazuje sie byc niebezpiecznym dla zdrowia, mimo uprawianej przez Macka propagandy sukcesu hehehe

Gdynia

Gdynia (wymowa i (kasz. Gdiniô, niem. Gdingen) – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, w województwie pomorskim, położone nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim. Wchodzi w skład Trójmiasta (wraz z Gdańskiem i Sopotem). Jest jednym z miast

Gdynia

miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,7181236,Z_opustoszalej_Stoczni_Gdynia_slychac_tylko_miau_miau.html --

Gdynia!

Czy są chętne mamy z Gdyni do popisania i spotkań z maluchami?Mam 21 lat i 2 letnią córke Laure.Nudze sie strasznie i nie chce mi się już samej spacerować,więc może któraś z Was znajdzie czas.Mieszkam w Gdyni 1,5 roku,więc znam tutaj bardzo mało osób.

gdańsk

Trójmiasto

Trójmiasto łączy trzy wspaniałe miasta Gdynię, Gdańsk i Sopot. Połączone są one siecią dróg i kolei miejskiej. Trójmiasto objęte jest wspólnym elektronicznym biletem komunikacji miejskiej, dzięki czemu łatwo można zwiedzić wszystkie te miasta.

Położenie Trójmiasta: Trójmiasto leży na północy Polski nad Zatoką Gdańską w województwie pomorskim. Położone jest na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim.

Jak dotrzeć do Trójmiasta: Pociągiem m.in. Warszawy, Karkowa, Wrocławia. Samochodem lub samolotem.

Atrakcje, zabytki, warto zobaczyć w Trójmieście: Gdynia: deptak, okręty Dar Pomorza, ORP Błyskawica i ORP Piorun, Akwarium gdyńskie, plaża w Orłowie; Gdańsk: Westerplatte i Twierdza Wisłoujście, Trakt Królewski, Złota Brama, Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa, Fontanna Neptuna, Złota Kamienica, Zielona Brama (wszystkie obiekty na ul. Długi Targ), Bazylika Mariacka na ul. Mariackiej, Motława i symbol Gdańska - Żuraw; Sopot: Molo, ulica Bohaterów Monte Cassino, widok nocą na plażę, molo i Grand Hotel.

Warto wiedzieć: Częstotliwość kursowania SKM w Trójmieście w okresie wakacyjnym wynosi 7-8 minut, w reszcie roku 15 minut.