Wszystko o:

geografia

Aleksandra Wiśniewska

Powstała nietypowa lista krajów. Ludzie mieli problem ze wskazaniem ich na mapie

Powstała nietypowa lista krajów. Ludzie mieli problem ze wskazaniem ich na mapie

Indonezja, Kanada, Polska czy Australia. To tylko cztery z 20 krajów, które dla wielu osób okazały się trudne do wskazania na mapie. Lista została stworzona na podstawie badania przeprowadzonego wśród respondentów z całego świata. Pod uwagę brano jedynie kraje, których populacja przekracza 25 milionów.

Geografio

O, geografio. Tak nia manipuluja, jak historia. Jaki obszar ,jakie kraje , dokad siega Europa. Co srodkowa jest ,a co wschodnia ? A matma? Jak by nie liczyli ,to (kalkulacja) wychodzi im zawsze 6. Milionow znaczy. Jak malarzu nieszczesliwemu Czerwonych Gitar zawsze wychodzil slon.

Geografia

Czy jest sens ją studiować? Wybrałam ją już na maturę, ponieważ to jedyny przedmiot który lubię. Będę studiować na pewno we Wrocławiu. Mam do wyboru specjalizacje: -geoekologia stosowana -klimatologia i ochrona atmosfery -geografia regionalna i turystyka -analiza regionalna i lokalna

geografia

chcialam sie spytac ile mieliscie punktow w zeszlym roku zeby dostac sie na geografie, najlepiej na UŚ. co planujecie po geografii? jaka przyszlosciowa specjalnosc polecacie?? moze karttografie, alebo geo- turystyke??? jaka praca?? POMOCY!!!!

GEOGRAFIA

Studentka III roku Wydziału Geografii UW (STUDIA DZIENNE) UDZIELI KOREPETYCJI Z GEOGRAFII.Dojeżdżam 30zł/h

Geografia

"Test matematyczno-przyrodniczy sprawdzi wiedzę z biologii, chemii, fizyki i matematyki." towłaśnie przeczytałam na jednym portalu. tzn, że geografii nie bedzie? zawsze bylam przekonana, ze geografia rozniez sie znajdje na egzaminie...