Wszystko o:

oberstdorf śnieg

<a href="http://skiinfo.pl"><img src="https://bi.im-g.pl/im/1/6024/m6024511.gif"></img></a>, red.

Raport narciarski: najlepsze warunki we Francji i Szwajcarii

Raport narciarski: najlepsze warunki we Francji i Szwajcarii

Chamonix-Mont-Blanc to ośrodek, który ma obecnie najgrubszą na świecie pokrywę śnieżną - wynosi ona aż 4 metry! Jednak obfite opady z ostatnich dwóch tygodni znacząco poprawiły też sytuację narciarską we francuskich górach. Tylko w miniony piątek francuski oddział serwisu www.Skiinfo.pl wyemitował 41 Powder Alarmów. W Polsce czynne są niemal wszystkie ośrodki (choć nie wszystkie trasy), ale najgrubsza pokrywa śnieżna (w ośrodku Karpacz Kolorowa) ma w tej chwili ?zaledwie? 150 cm.

Raport śniegowy: Fala wyższych temperatur w Pirenejach, więcej śniegu w Alpach

Portal www.skiinfo.pl donosi: opady śniegu w Alpach zmniejszyły się od ostatniego tygodnia i wyniosły w wielu ośrodkach kilkanaście cm (na wyższych zboczach). Najwięcej śniegu spadło we Włoszech, gdzie znajdują się obecnie jedne z najgrubszych na świecie śnieżnych pokryw. Wiele alarmów śniegowych na początku tygodnia wysłano w Szwajcarii. Grubość śniegu zwiększyła się tam o 20-30 cm.

Raport śniegowy: Dobre warunki w niemal wszystkich ośrodkach

Serwis www.Skiinfo.pl donosi: w większość ośrodków na półkuli północnej narciarze i snowboardziści mogą szusować do woli - warunki narciarskie są tam wspaniałe. Gorzej jest w Vancouver, gdzie obecnie odbywają się zimowe Igrzyska Olimpijskie, tam zdaniem reporterów Skiinfo.pl warunki są zmienne.

Narty w Austrii: Voralberg - tu się zaczęło narciarstwo alpejskie

Narty w Austrii: Voralberg - tu się zaczęło narciarstwo alpejskie

zawodników jest ograniczona do tysiąca. Narty w Austrii: Las Bregencki - dużo śniegu i piękna architektura Kolejny region to Las Bregencki (Bregenzerwald) słynący z dużych opadów śniegu i pięknej architektury. Jest tu 266 km tras sięgających ponad 2 tys. m.n.p.m. i 92 wyciągi pozwalające jeździć na

Cotygodniowy raport narciarski

Cotygodniowy raport narciarski

powłoki wynosi 105 cm, czynnych jest 6 wyciągów. W innych ośrodkach Allgäu, takich jak Oberstdorf i Fellhorn, znajduje się obecnie 20 cm śniegu. Włochy Po ostatnich opadach śniegu, na lodowcu Presena we Włoszech, grubość białej powłoki przekroczyła 3 m. Obecnie jest tam 3,2 m śniegu. Na dwóch

POLECAMY WIDEO

narty

Narty

Narty w Polsce czy narty za granicą? Ferie zimowe. Białka Tatrzańska, Zieleniec, stoki narciarskie, Alpy, Austria, Słowacja, Włochy. Alpy czy Tatry? Stoki narciarskie dla początkujących i dla zaawansowanych. Sprzęt narciarski, ubezpieczenie narciarskie, atrakcje w narciarskich kurortach. Dowiedź się wszystkiego zanim wybierzesz kierunek na narty.

Narty Polska: Ferie zimowe, stoki w Polsce. Narty Szczyrk, narty Ustroń, narty Zieleniec, narty Korbielów, narty Ustrzyki Dolne, narty Sudety oraz Góry Świętokrzyskie, narty Zakopane.

Narty za granicą: Narty Czechy, narty Słowacja, narty Austria, narty Karyntia, narty Alpy Austriackie, narty Dolina Zillertal, narty Kaprun, Pec, narty Cztery Doliny, narty Davos, narty w Tatrach, narty w Pirenejach, narty Tyrol.