Wszystko o:

plaże

ua

Śmiecisz na plaży? Możesz zapłacić nawet 5 tys. zł grzywny

Śmiecisz na plaży? Możesz zapłacić nawet 5 tys. zł grzywny

Rocznie z plaż w Gdańsku usuwanych jest 500 ton odpadków, gdy tymczasem mandaty za zaśmiecanie miejsc przybrzeżnych są niskie. Wynoszą one od 50 do 500 zł. Ministerstwo Klimatu rozpoczęło więc akcję: "Nie śmiecę, wybieram czystą plażę". Resort chce także podwyższenia kar nawet do 5 tys. zł.

Najpiękniejsze plaże nad Bałtykiem. "Bezludne", kameralne, ze złocistym piaskiem

Wreszcie lato. Niebawem już zaczną się wakacje. Zastanawiacie się, gdzie wybrać się nad morze? Gdzie można znaleźć jeszcze "bezludne" i trochę zapomniane przez turystów plaże? Podpowiadamy.

Najpiękniejsze piaszczyste i szerokie plaże w Grecji, na których wypoczniesz. Prawdziwe wakacyjne perełki

Wakacje w Grecji dla wielu z nas stały się definicją największego relaksu. Greckie plaże słyną jako jedne z najpiękniejszych, a natura, która otacza je dookoła to dopełnienie prawdziwej arkadii. Przygotowaliśmy zestawienie trzech piaszczystych plaż. Te widoki napełnią wasze oczy cudownym obrazem.

Gdzie są w Polsce plaże nudystów?

Gdzie są najpiękniejsze plaże w Europie?

Jakie są najpiękniejsze plaże w Europie?

Staram się wybrać miejsca na wakacje, nie chcę wylatywać poza kontynent. Jakie są najbardziej efektowne, wygodne, po prostu piękne plaże w Europie?

Gdzie pojechać na plażę w Holandii?

Dla lubiących spacery po bulwarach, z odrobiną szaleństwa zakupowego - polecam Scheveningen. Piękna szeroka plaża, molo z dość pokaźną wieżą do skoków Bungee, bez mała centrum handlowe w sercu plażowego bulwaru, ciągnąca się wzdłuż plaży pokaźna architektura, biurowców i apartamentowców. Dla

Jaka jest najładniejsza plaża na Koh Tao?

Na której części wyspy są najładniejsze widoki?

Plaża, dzika plaża

W okolicy Gdańska...cisza spokoj, ....gdzie? Bez parawanow, smazalni i rym cyk cyk :) gdzie ludzie NIE jeżdżą?

..........Plaża, dzika plaża......

...jak na plazy nudystow, wszyscy na golasa, (anonimowo) czyli na pozór nie do odróżnienia(tak jak na plaży nudystów), prawie jak Forum/ach. wesoło, calkiem wesoło sobie popatrzec i brac w tym party udzial.

plaża

mam pytanie, jeśli idę na plażę, na twarz położe krem z wysokim filtrem np. 50, a resztę ciała wysmaruję kremem z niższym filtrem np.12, to póżniej będzie się twarz bardzo odcinała kolorem od reszty ciała??

Plaże

Plaże Piaszczyste, kamieniste, żwirowe. Niemal wszystkie piękne, szczególnie te dziewicze, w które człowiek zbytnio nie ingeruje. Elafonisi - Kreta

Plaże miejskie

Orientujecie się może czy plaże miejskie już działają? Interesują mnie plaże Szeląg, ta główna z kontenerami oraz ta przy Piastowskim. Gastronomia już tam działa, można napić się piwka na leżaczku i coś zjeść?

plaża

Najpiękniejsza plaża jest w Pogorzelicy i atracja w Niechorzu na plaży foka

plaża

przeżył już ktoś wczasy z pieskiem nad morzem? brany byl na plaże(sa takie na które można)?

plaża

Komu wolno sie opalać i korzystać z plaży nad Jeziorem Tarnobrzeskim od strony Miechocina. Od pewnego czasu obserwuję tam tłumy ludzi.

Plaże.

Czy w takich miejscowościach jak: Costa Blanca,Alicante,Clape,Benidrom są plaże naturystyczne.