Wszystko o:

połczyn-zdrój

Reklama

Gdzie na weekend motocyklem Dominar 400? Pięć najlepszych miejsc, które warto odwiedzić

Gdzie na weekend motocyklem Dominar 400? Pięć najlepszych miejsc, które warto odwiedzić

Weekend to doskonały czas, żeby poznać nowe miejsca, wypocząć i zregenerować siły. Część Polaków nadal wybiera wycieczki zorganizowane przez biura podróży. Jednak wyjazdy na własną rękę, a w szczególności motocyklem, są zdecydowanie lepszą alternatywą dla tych zaplanowanych. Podczas samodzielnych wyjazdów działamy niezależnie, a tego typu podróżę są tanie i przyjemne. Wycieczka motocyklem daje wiele radości i sprawia ogromną frajdę, kiedy czuje się podmuch powietrza podczas jazdy.

15 polskich cudów natury, które powinieneś zobaczyć choćby raz w życiu [ZDJĘCIA]

Trudno czasem uwierzyć, ile pięknych miejsc mamy w Polsce. Wystarczy na kilkadziesiąt urlopów. Zobaczcie 15 spektakularnych cudów natury, które dla was wybraliśmy.

Polska. Pojezierze Drawskie

Środkowo-wschodnia część województwa zachodniopomorskiego to piękna kraina jezior i lasów... a ponadto pełna tajemnic i ciekawostek, jak odkrycie podrabianych monet na zamku Drahim, który zamieszkiwany był przez mnichów (Mnisi fałszerzami?)... Przedstawiamy kolejną propozycję wycieczki z naszego cyklu wycieczek po najładniejszych i najciekawszych polskich miejscach. Partnerem cyklu jest wydawnictwo Carta Blanca.

Dwa kółka w przyrodzie

, wyroby z masy solnej i garncarskie z Człuchowa. A jak trzeba, to się podleczymy w uzdrowiskach (Czaplinek, Połczyn Zdrój). Trasa: Debrzno - Złotów - Jastrowie - Okonek - Borne Sulinowo - Czaplinek - Kalisz Pomorski - Drawsko Pomorskie - Połczyn Zdrój - Barwice - Szczecinek - Bobolice - Polanów - Biały

Naszyjnikiem przez wertepy

. Kąpiemy się w małym, schowanym w bukowym lesie jeziorze, a potem czym docieramy do szosy Połczyn Zdrój. Jedziemy nią kawałek i po chwili odbijamy w lewo. Szlak prowadzi leśną drogą z betonowych płyt. Teren pagórkowaty - co rusz ostre podjazdy. Przed Barwicami, we wsi Nowe Koprzywno, gospodarze wypiekają

Województwo zachodniopomorskie

terenu, dużej ilości jezior i lasów oraz miejscowości uzdrowiskowej Połczyn Zdrój. Część prastarej Puszczy Drawskiej z pomnikami przyrody, żremiami bobrowymi i wieloma rzadkimi gatunkami ryb chroni natomiast Drawieński Park Narodowy.

Łódź-Połczyn Zdrój

poszukuje transportu dla 1 osoby z Łodzi do Połczyna Zdroju na 23.02

Re: Pałace - Połczyn-Zdrój

Zamek w Połczynie Zdroju, a właściwie strażnica, w swojej najwcześniejszej formie został wzniesiony w XIII w. dla wzmocnienia ochrony pogranicza przed Marchią Brandenburską i był związany z rodem Gryfitów. Natomiast na przełomie XIII/XIV wieku książę Bogusław IV wzniósł nową budowlę, która w

polska

Polska

Wakacje w Polsce mogą być równie ciekawe jak wakacje za granicą. W naszym kraju mamy bardzo wiele ciekawych miast, zabytków, parków krajobrazowych. Możemy jechać w góry, nad morze, nad jeziora. W Polsce jest co robić o każdej porze roku.

Polska najczęściej odwiedzanie miasta, regiony w Polsce to: Kraków, Częstochowa, Gdańsk, Bieszczady, Mazury, Malbork, Oświęcim, Tatry, Warszawa, Wrocław, Zakopane.

Polska, miejsca w Polsce wpisane na listę UNESCO, które warto zobaczyć: Stare Miasto w Krakowie, Kopalnia soli w Wieliczce, Auschwitz- Birkenau, Puszcza Białowieska, Stare Miasto w Warszawie, Stare Miasto w Zamościu, Średniowieczny zespół miejski Torunia, Zamek krzyżacki w Malborku, Kalwaria Zebrzydowska, Kościoły Pokoju w Jaworze i Świdnicy, Drewniane kościoły południowej Małopolski, Park Mużakowski, Hala Stulecia we Wrocławiu.