Wszystko o:

tanie linie lotnicze

natkon

Tanie linie lotnicze wcale nie takie tanie? Jest kilka haczyków, o których lepiej wiedzieć. "Wydałam więcej niż na sam bilet"

Tanie linie lotnicze wcale nie takie tanie? Jest kilka haczyków, o których lepiej wiedzieć. "Wydałam więcej niż na sam bilet"

Polacy uwielbiają tanie linie lotnicze. Jednak gdy do niedrogiego biletu musimy sporo dopłacić, sympatia ta często szybko się kończy.

Tanie linie lotnicze nie ułatwiają podróżowania z dzieckiem

Ferie to czas wzmożonych rodzinnych podróży lotniczych. Bilet dla dziecka, które leci na kolanach rodziców i nie zajmuje oddzielnego miejsca na pokładzie samolotu może kosztować więcej niż bilet jego opiekuna - wynika z analizy przeprowadzonej przez Tripsta.pl.

Lepiej z nimi nie zadzierać. Pracowników linii lotniczej wyszkolą rosyjscy komandosi

Rosyjskie tanie linie lotnicze Pobeda Airlines w reakcji na ataki agresywnych pasażerów postanowiły zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników. Zafundowały im kurs samoobrony pod okiem rosyjskich komandosów.

Jakie są najtańsze linie lotnicze?

Które linie lotnicze są naprawdę najtańsze?

Jakie linie lotnicze obsługują loty na Korsykę z Warszawy?

Jak latać tanio - czy istnieje coś takiego, jak 'wejściówka' do samolotu na przelot?

Mam na myśli sytuację, gdy tuż przed odlotem w samolocie wciąż są wolne miejsca. Czy wówczas linie lotnicze sprzedają je w superatrakcyjnej cenie, czy raczej samolot odleci z pustymi fotelami? Jak to jest na warszawskim Okęciu? Warto 'koczować' na lotnisku i polować na oferty?

Czy rezerwować bilety lotnicze na lokalne trasy z Bangkoku?

zł (w dwie strony) niż kupowane np. 2 tygodnie wcześniej. A 200 zł w Tajlandii to góra pieniędzy! Ja bym nie przepłacała, tylko rezerwowała lot z wyprzedzeniem, zakładając przerwę pomiędzy przylotem z Polski a wylotem na Phuket nie krótszą niż 4 godziny. Lokalne linie lotnicze operujące na trasach

Jaki koszt 14 dni w Portugalii?

przepiękny kraj, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Polecamy przepiękne widoki i relaks na wybrzeżu Algarve - południe Portugalii. Do Faro - stolicy regionu można dolecieć samolotem tanich linii lotniczych z przesiadką w jednym z europejskich miast. Nas urzekło, położone na północy kraju Porto i dolina

POLECAMY WIDEO

Re: Koniec lotów low cost???

>No, ale to, że w tanich liniach lotniczych bagaż jest dodatkowo płatny, to chyba żadna nowość, nie? nie jest ale na tym jak w linku wklejonym przeze mnie wlasnie na tym tanie linie lotnicze zarabiaja.

Re: Latacie LOT-em?

takie jest prawo, po prostu. > Poza tym tanie linie przestają być tanie. oczywiście, bo rosną koszty. WSZYSTKIM liniom, istnienie Lotu, powtórzę jeszcze raz, wzrostowi cen nie zapobiegnie. >Pamiętaj że narodowy przewoźnik to określone przywileje jakie? > i lotnisko, które z

Re: Latacie LOT-em?

wszędzie. Poza tym tanie linie przestają być tanie. Pamiętaj że narodowy przewoźnik to określone przywileje i lotnisko, które z punktu widzenia interesu Polski nie powinno być sprywatyzowane (jest to obiekt strategiczny). Naprawdę na obecną sytuację warto spojrzeć z obu stron. Poczytać nie tylko

Re: dzieci w samolocie

i to jest to tanio? po tyle samo co normalnie w linach lotniczych...

Re: opinie o Ryanair'ze

Nic się nie zmieniło, nadal to tanie latanie https://www.esky.pl/linie-lotnicze/al/fr/ryanair ryanaira dostępne dla podróżnych.

Re: Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wczasów

Kupuje. Raczej od niewykorzystania biletów lotniczych. Raz musiałam skorzystać. Mimo najtańszej taryfy linia lotnicza, ku mojemu zdziwieniu ;-) oddała mi 2/3 ceny biletów na podstawie zaświadczenia lekarskiego. Pozostała cześć zwrócił ubezpieczyciel.

Re: Z cyklu - emama radzi..

Tydzień , dwa " się nie opłaca" - kwestia zakupu biletów lotniczych( niby są tanie linie - ale teraz i tak wychodzi jakaś tam sumka). Dzieciaki mają 6 i 7 lat.Ja generalnie mam "gen "pomagania dominujący.

Re: Koniec lotów low cost???

Nie, moim zdaniem jest więcej połączeń. Ale mam też wrażenie, że "kiedyś' linie lotnicze dublowały połączenia (dzięki czemu było taniej) , a teraz bardziej dywersyfikują ofertę. Czyli kiedyś każda miała Paryż, teraz nie każda, za to pojawiły się nowe połączenia typu Baden Baden. -- przygody

Re: Latacie LOT-em?

. Samolot to tylko maszyna często zawodna. Lot ma jedną z najmłodszych flot lotniczych w Europie. Na lotach długodystansowych komfort latania lotem jest w mojej ocenie spory. Pilotów na działalności zatrudnia większość lini lotniczych na świecie. Prym w tym wiodą tanie linie. Tak samo prym wiodą w

Re: Koniec lotów low cost???

Ba. I to jest zaleta tanich linii lotniczych - wpłynęły na ceny linii "normalnych". Dzisiaj róznica w kosztach bywa niewielka. A dzięki szerszej ofercie można sobie wybrać najlepsza dla nas godzinę i ewentualny dojazd do miejsca docelowego. -- przygody joa66 z nowym laptopem ;)