Wszystko o:

ulica spacerowa

ap

Nadleśnictwo Gdańsk zachęca do samodzielnego wycinania choinek. Za jedno drzewko zapłacisz 40 zł

Nadleśnictwo Gdańsk zachęca do samodzielnego wycinania choinek. Za jedno drzewko zapłacisz 40 zł

Nadleśnictwo Gdańsk rusza z akcją, w której zachęca do własnoręcznego wycinania choinek. Drzewka będą dostępne na plantacji choinek przy leśniczówce w Sopocie. Trzeba zabrać ze sobą siekierę lub piłę do drewna.

Ciekawe miejsca w Krakowie - które z nich warto odwiedzić?

Ciekawe miejsca w Krakowie są tak liczne, że na pewno zadowolą każdego podróżnika. Możecie wspiąć się po kolorowych schodach, przespacerować po Parku Jordana i przyjrzeć się bliżej barwnym ptakom z miejscowej Papugarni. A to tylko ułamek spośród wielu atrakcji!

Mielno: Atrakcje, co warto zobaczyć i zwiedzić

Mielno to jedno z ulubionych miejsc Polaków do spędzenia letniego urlopu. Warto pamiętać, że plaża nie jest jedyną atrakcją Mielna.

Spacerowe tempo modernizacji ul. Spacerowej

Baju baju bedziemy w raju Od kiedy ja slysze juz te mrzonki. Wycinka drzew na Spacerowej ruszyla tylko z powodow wyborow prezydenckich. Ludzie dali sie zrobic w konia i wybrali Adamowicza i wtedy roboty STOP. Przed nastepnymi wyborami znowu sie cos ruszy - zobaczycie !

zamknieta ulica spacerowa

a kogo obchodzi pareset osób dojezdzających do pracu do Sakwiny? Najlepiej zamkknąc kolejne ulice zeby jeszcze bardziej utrudnic kierowcom dojazd do i z pracy. I właśnie z takiego tez powodu ludzie opuszczają Polske,.. Tutaj sie nie myśli jak ludziom ułatwić życie, tylko jak jeszcze bardziej

Arche- ulica Spacerowa

Dzisiaj dzwonil do mnie pracownik Arche, wydawanie aktow przedluzy sie , nie ma szans abysmy dostali je w marcu i co Wy na to? Cos jest nie tak z nasza hipoteka czy o co chodzi???!!!!!

Dębki ul. Spacerowa 63

Witam. Wybieram się na początku sierpnia do Debek. Do domku 4 0s na ul. Spacerowej 63 Grazyna Gren. Czy ktoś tam był? Interesują mnie warunki w domkach .

Internet ul.Nałkowskiej przy ul.Spacerowej

Witam, szukam dostawcy internetu przy ul.Nałkowskiej niedaleko Spacerowej. TPSA odpada bo nie mają przy Nałkowskiej swoich kabli.

Wycinka lasu - ul. Spacerowa

Hej, orientuje się ktoś z Was o co chodzi z wycinką sporego fragmentu lasu przy ul. Spacerowej - tak zaraz za ul. Kraszewskiego w stronę Białołęki. Widzę, że sporo tam drzew wycięli i jest to o tyle niepokojące, że to jest wycinka drzew w "pień" czyli wycieli wszystkie małe i duże. Zaczynam mieć

Tunel do ul. Spacerowej

Jestem ciekaw CZY lub KIEDY taki tunel powstanie. To dobry pomysl, choc abstrachujac lepiej byloby po prostu Spacerowa poszerzyc kosztem pobocznych lasow. :) To juz nie te czasy ze gdzies kolo 1992 w strone Osowy jechal 1 traktor i moze z 2 duze fiaty. Czytalem ze taki pomysl powstal, watpie