Wszystko o:

wypoczynek mali

Zobacz najważniejsze informacje o: mali

REKLAMA

Podaruj sobie najlepszą pamiątkę z wakacji i wywołaj zdjęcia z podróży

Podaruj sobie najlepszą pamiątkę z wakacji i wywołaj zdjęcia z podróży

Wakacje. Ten utęskniony i wyczekiwany przez cały rok czas relaksu, błogiego wypoczynku i małych oraz całkiem dużych przyjemności musi naładować nasze baterie na cały rok. Chcemy zatrzymać i zapamiętać każdą chwilę, aby wspomnienia słonecznych widoków, beztroskiego wylegiwania się na plaży, górskich wspinaczek i innych wspaniałych przygód rozgrzewały nas podczas długich, jesienno-zimowych miesięcy.

Góralski wypoczynek dla wymagających - sprawdź oferty tańsze nawet o 60%!

Kto nie marzył o wypoczynku w górach? Piękne krajobrazy i urok małych miast to tylko niektóre z plusów górskiego klimatu. Co powiesz na promocje, dzięki którym możesz dorwać jedne z najlepszych hoteli nawet 60% taniej? Mamy dla ciebie propozycje nie do odrzucenia - sprawdź!

Malta - trzy tysiące godzin słońca w roku, świetne warunki do nurkowania i turystyka filmowa

3 tysiące godzin słońca w ciągu roku i średnia temperatura na poziomie 23 stopni - Malta zaprasza wszystkich tęskniących za latem i marzących o wypoczynku w hollywoodzkim klimacie. Ta mała wyspa na Morzu Śródziemnym posiadająca wspaniałe krajobrazy i mnóstwo zabytków, przyciąga reżyserów i producentów największych filmowych produkcji.

Wypoczynek

Szukam ciekawego miejsca dla 4 osób , w okolicach Łeby lub w okolicach Mielnaw lipcu,na 14 dni. Ze zwierzaczkiem małym spokojnym psiną. Lubię łowić rybki. Max. do 3 km od morskiej plaży.

wypoczynek-mrzeżyno

co roku w czerwcu jeżdzę nad morze,pod kołobrzeg,małe miasteczko a w zasadzie wieś-mrzezyno,kopernika 10,kwatery plus stołówka-smaczna i tania,proszę wejść na str.www.nadmorze.pl nastepnie odszukać mrzezyno,kwatery prywatne,i pensjonat'u ireny'-kopernika 10.urlop,gwarantuje będzie udany.

Wypoczynek w Rowach

Witam wszystkich ! W tym roku wybieram się z małymi dziećmi do Rowów - co wiecie na temat wypoczynku w tej miejscowości. Z góry dziękuję za informacje!!!

wypoczynek - mmmhmmm

Ale mi się trafiło, jadę wypocząć na Dominikanę, jak ślepej kurze ziarno. Na tydzień, nie moim M co prawda, towarzysko raczej be, ale będzie słońce, woda i nicnierobienie. O jak rany! A po ostatnich tekstach smsowych Małej to full wypas. Przywiozę dla Was garść słońca. -- Kobiety nie można

wypoczynek- katastrofa

Bynajmniej nie chodzi o odetchnięcie od codzienności, choć z codziennością ma wiele wspólnego... W czym najlepiej wyprać zamszowy wypoczynek? Oczywiście nic się nie ściąga, żeby wrzucić do pralki. Właśnie jestem po sprzątaniu i mam natchnienie, żeby wyprać wersalkę/ sofę po niespodziankach

wypoczynek dla rodziny z małym dzieckiem?

Czy Ktoś się spotkał z jakimś idealnym miejscem dla naszych pociech, w którym przy brzydkiej pogodzie dzieciaki mają zapewnione inne atrakcje? Bardzo proszę o informacje o miejscach zarówno nad morzem jak i w górach?

Upragniony wypoczynek :-)

Macie rację mało jest na tym forum miłych wątków. To może ja zacznę - dziś piątek, koniec tygodnia, weekend przed nami. Poza tym u nas szykuje się za dwa tygodnie wyjazd na narty. Jedziemy z mężem i psiakiem z wielką grupą znajomych do Korbielowa :-) Już odliczam dni i skreślam w kalendarzu

sprzedam wypoczynek - tanio

Ładny zadbany w kolorze granatowym wypoczynek składający się z sofy (3- osobowej) rozkładanej do spania i dwóch małych foteli. mail ati

Nowa tapicerka wypoczynku

Witam.Od 7 lat mamy wypoczynek z eko skóry.Niestety się niszczy.Teraz nie wygląda za ciekawie.Musiałam poscielic koce bo kawałki skóry przyklejały się do ubrań.Chcemy dać to do tapicera.Tylko pytanie cóż ktoś wie ile to może kosztować? mamy dużo kanapę, mniejsza kanapę i fotel.

Wypoczynek nad morzem

Może ktoś mógłby mi polecić namiar na fajną kwaterę nad morzem (naszym polskim)w niezbyt przeludnionej, małej miejscowości?