Wszystko o:

wyspy świętego tomasza i książęca

pad, PAP

Zmiany na "czarnej liście" linii lotniczych

Zmiany na "czarnej liście" linii lotniczych

Komisja Europejska już po raz czternasty uaktualniła czarną listę linii lotniczych. Wykreśliła z niej dwóch przewoźników z Indonezji: Metro Batavia i Indonesia Air Asia. Wpisała natomiast przewoźnika Blue Wing Airlines z Surinamu. Od wtorku samoloty tej linii nie mają prawa, ze względów bezpieczeństwa, latać na obszarze Unii Europejskiej. Komisja rozszerzyła także ograniczenia na Iran Air.

Czarna lista linii lotniczych rośnie

Komisja Europejska dokonała aktualizacji wykazu linii lotniczych podlegających zakazowi wykonywania przewozów w Unii Europejskiej, wpisując jednego przewoźnika z Ghany i rozszerzając ograniczenie na innego przewoźnika z tego kraju.

Zamki w Polsce - wybierz swój ulubiony [SONDAŻ 2012]

Małe i duże. Odnowione i podupadłe, ale wciąż intrygujące. Piękne i po prostu ciekawe. W centrach miast i pośród przyrody. Macie swój ulubiony zamek w Polsce? Zagłosujcie w naszym wielkim letnim sondażu!

Madrilenos kochają sztukę

Madrilenos kochają sztukę

1483 r. Mieszkał tu - i podobno kucharzył - biedny student Ignacy de Loyola, założyciel zakonu jezuitów, z czasem święty. Jako chirurg (głównie od upuszczania krwi) pracował Rodrigo de Cervantes, ojciec autora "Don Kichota". Zgodnie z wolą ostatnich właścicieli Antezany, zakonnice opiekują

POLECAMY WIDEO

Re: na ematke zawsze można liczyć

> wyspa św Tomasza do Portugalii należy :p Wyspy Świętego Tomasza i Książęca Niepodległość od Portugalii 12 lipca 1975 -- Wrog mojej Ojczyzny jest moim wrogiem.

Re: na ematke zawsze można liczyć

> to Portugalia jest.. Wyspy Świętego Tomasza i Książęca (port. República Democrática de S?o Tomé e Príncipe) ? państwo w Zatoce Gwinejskiej... -- Scher dich zum Teufel!

Święty Tomasz na Księżycu

w dodatku zawiera błędy. nie ma takiego państwa jak wyspy swietego tomasza i księżyca. 'książęca' to prawidlowe slowo

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów
  • Hotele
  • Hotele Zurych
  • Hotele Bazylea
  • Szukaj hotelu

  • Szukaj hotelu w Zurychu

  • Szukaj hotelu w Bazylei