Wszystko o:

zanzibar

ua

U wybrzeży Zanzibaru powstanie drapacz chmur. "Pierwsze prawdziwie kultowe miejsce w Afryce"? Kontrowersji nie brak

U wybrzeży Zanzibaru powstanie drapacz chmur. "Pierwsze prawdziwie kultowe miejsce w Afryce"? Kontrowersji nie brak

70-piętrowy drapacz chmur ma powstać u wybrzeży Zanzibaru. "To projekt odziedziczony po moim ojcu. O budowie tego obiektu marzyłem od ponad dekady" - mówi architekt, Jean-Paul Cassia. Pomysł wybudowania Zanzibar Domino Tower w turystycznym raju wzbudza wiele kontrowersji.

Zanzibar ostrzega turystów, mogą posypać się kary. Chodzi o nieprzyzwoite stroje

Władze Zanzibaru ostrzegają turystów, którzy noszą na wyspie zbyt skąpe stroje, że za taki ubiór grozi wysoka grzywna. O przepisach przypomina minister turystyki, którą skłoniły do tego niedawne incydenty. "Obecnie wielu turystów jest widzianych w miejscach publicznych niemalże nago" - powiedziała w rozmowie z CNN Lela Muhamed Mussa.

Pożar hoteli na Zanzibarze. Wśród turystów Polacy

Turyści z Polski wypoczywający na Zanzibarze najedli się strachu. W dwóch hotelach 16 stycznia doszło do pożaru. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

Czy w Zanzibarze jest bezpiecznie?

Na co trzeba uważać? Czy turystki muszą chodzić zakryte?

Jakie szczepienia potrzebne przed wyjazdem na Zanzibar?

Lecę we wrześniu. Jakie muszę wykonać szczepienia? Słyszałam, że komary potrafią roznosić malarię - to prawda?

Ile czasu trwa lot na Zanzibar?

Jaki miesiąc jest najlepszy na wycieczkę do Zanzibaru?

Zanzibar?

Już w którymś wątku tutaj wspominacie o Zanzibarze jako o celu podróży. Napiszcie coś więcej, bo spojrzałam na fotki i wygląda bajecznie. Czy jest tam tak super jak na zdjęciach? czy ogarniacie wszystko same czy via BP? Dlaczego warto pojechać na Zanzibarze?

Zanzibar

Moje pytanie: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=193&w=50186259 jeżeli ktoś chciałby podzielić się wrażeniami z Zanzibary, to będę wdzięczna!

Zanzibar

witam Czy ktoś z Panstwa odwiedzil moze Zanzibar. Tyle ostanio pisza i mowia w TV, prasie? Ponoc powstaja tam nawet polskie hotele, Czy ktos cos wie wiecej?

Zanzibar

Witajcie! Wybieramy sie w grudniu na Zanzibar.Cel wyjazdu stricte wypoczynkowy. Ciekaw jestem Waszych opinii i uwag. Piszcie o wszystkim. Co, gdzie, po co i za ile :-)? Pozdrawiam!

Zanzibar

Lecę na Zanzibar w grudniu/styczniu. Szukam tanich noclegów (slyszałam, że u Polaków tam mieszkających można wynając coś za rozsądną cenę) - najchętniej w domkach przy plaży, czy możecie mi coś fajnego polecić? Potrzebne nam jest miejsce na 2 os.

Zanzibar

Jeżeli ktoś odwiedził Zanzibar i może dać kilka praktycznych wskazówek, to będę bardzo, ale to bardzo wdzięczna! 1. czy jadąc tam trzeba być zaszczepionym i na co? 2. jaki miesiąc jest najlepszy na wyjazd w tamte strony? 3. czy jest tam bezpiecznie dla turystów? 4. inne:)

Zanzibar

Za 2 tygodnie (niecałe :-)) jedziemy do Ugandy i Tanzanii. W planie jest pobyczyć się parę dni na Zanzibarze. Ma ktoś może jakieś kontakty noclegowe? Szukam miejscówki nad wodą, najchętniej chatki nad brzegiem. Ceny w necie są znacznie powyżej tego czego oczekuję (chciałbym żeby było max 50usd

ZANZIBAR

Czy ktoś nie mógł by mi podpowiedzieć jak uwalić urzędowo imprezy piątkowe w Zanzibarze. Gdzie znaleść normy dotyczace hałasu w strefie zamieszkania (zaznaczam że jest ciągły w piątki od 20 do poranka soboty). A może ktoś zna tego radosnego właściciela - chętnie przenocuję go u siebie w nocy

Zanzibar

Rozmarzone zdjecia w albumie wkleilam juz. Po chwile wytchnienia zapraszam tamze. pozdrawiam wszystkich