Wszystko o:

świdnik

Joanna Ratajczak

Gdzie kręcono "Znachora"? Niektóre lokalizacje mogą dziwić. "Otworzyliśmy nasze filmowe miasteczko"

Gdzie kręcono "Znachora"? Niektóre lokalizacje mogą dziwić. "Otworzyliśmy nasze filmowe miasteczko"

Niedawno na popularnej platformie streamingowej pojawił się znany i kochany wśród Polaków "Znachor", tyle że w zupełnie nowym wydaniu. Akcja toczy się na wschodzie Polski, ale czy rzeczywiście tam kręcono film z 2023 roku? Odpowiedź na to pytanie może niektórych fanów zdziwić.

Ferie zimowe 2021: lubelskie. Jakie atrakcje czekają na Lubelszczyźnie?

Ferie zimowe 2021 w województwie lubelskim odbędą się w dniach od 4 do 17 stycznia - tak jak w całej Polsce. W związku z obostrzeniami nie wszystkie dzieci spędzą ten czas w wymarzony, aktywny sposób. Wyjaśniamy, kto może zorganizować zimowy wypoczynek i kto z niego skorzysta. Co można robić na Lubelszczyźnie w tym czasie?

Duże zmiany na polskich lotniskach. Kilkadziesiąt nowych tras od Ryanaira

Od najbliższej niedzieli zaczyna obowiązywać zimowy rozkład lotów. Przewoźnicy latający z polskich lotnisk zaplanowali na ten okres dużo zmian w rozkładzie - najwięcej Ryanair, ale Wizz Air, easyJet i LOT też nie będą próżnować.

  • Wycieczki na walentynki - romantyczne miejsca w Europie [PRZEGLĄD PROPOZYCJI]

    Wycieczki na walentynki - romantyczne miejsca w Europie [PRZEGLĄD PROPOZYCJI]

    właściciel pensjonatu czy kelner w restauracji zagaja rozmowę po polsku. Eger dojazd Do Egeru najwygodniej dojechać samochodem z przejścia granicznego w Barwinku przez Świdnik, Koszyce i Miszkolc (ok. 260 km) albo z Łysej Polany przez Kieżmark, Poprad i Rożniawę. Już za granicą węgierską należy kierować

  • Sylwester w Europie - 10 niebanalnych miejsc

    Sylwester w Europie - 10 niebanalnych miejsc

    zróżnicowany. Można znaleźć nocleg już za kilkadziesiąt złotych od osoby. Do Egeru najprościej dojechać samochodem z przejścia granicznego w Barwinku przez Świdnik, Koszyce i Miszkolc (ok. 260 km) albo z Łysej Polany przez Kieżmark, Poprad i Rożniawę (ok. 240 km). Węgierskie wino / fot. Shutterstock Belgrad

Świdnik...Świdnik...

Moja rodzina mieszka w Świdniku i nie sadze zeby chcieli miec lotnisko pod nosem. Juz i tak kolo ich bloku jest stacja kolejowa wiec...jeszcze lotnisko??

Świdnik...

wiadomosci.onet.pl/kraj/swidnik-sa-zarzuty-dla-sprawcy-wypadku-w-ktorym-zginely-trzy-osoby/rnl80vn nie mieści mi się to wszystko w głowie, a Wam?

Świdnik

Rodziłam w tym szpitalu całkiem niedawno i bardzo dobrze wspominam pobyt tam, ale pewne informacje są podane nieco na wyrost- o goleniu i lewatywie na życzenie, z wanny, natrysku czy też sako można korzystać ale oczywiście za dopłatą. no i jeszcze strzemiona- nie zawsze są konieczne. Ale to

Lublin- Świdnik

Podpowiedzcie proszę jaka jest najszybsza możliwość dotarcia z Czubów do Świdnika, PZL ; bez przesiadek; jest jakiś taki bus. Bo ew 45 i pociąg.

Lubopol Świdnik

Czy korzystał ktoś z ułsug LUBOPOLU w Świdniku koło Lublina? Jest to firma usługowo-budowlana specjalizująca się w kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych.Budują domy jednorodzinne, wielorodzinne, hale itp. Jakieś opinie? komentarze? Z góry dziękuję i pozdr

Lubopol Świdnik

Czy korzystał ktoś z usług LUBOPOLU w Świdniku koło Lublina? Jest to firma usługowo-budowlana specjalizująca się w kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych. Budują domy jednorodzinne, wielorodzinne, hale itp. Jakieś opinie? komentarze? Z góry dziękuję i pozd

polska

Polska

Wakacje w Polsce mogą być równie ciekawe jak wakacje za granicą. W naszym kraju mamy bardzo wiele ciekawych miast, zabytków, parków krajobrazowych. Możemy jechać w góry, nad morze, nad jeziora. W Polsce jest co robić o każdej porze roku.

Polska najczęściej odwiedzanie miasta, regiony w Polsce to: Kraków, Częstochowa, Gdańsk, Bieszczady, Mazury, Malbork, Oświęcim, Tatry, Warszawa, Wrocław, Zakopane.

Polska, miejsca w Polsce wpisane na listę UNESCO, które warto zobaczyć: Stare Miasto w Krakowie, Kopalnia soli w Wieliczce, Auschwitz- Birkenau, Puszcza Białowieska, Stare Miasto w Warszawie, Stare Miasto w Zamościu, Średniowieczny zespół miejski Torunia, Zamek krzyżacki w Malborku, Kalwaria Zebrzydowska, Kościoły Pokoju w Jaworze i Świdnicy, Drewniane kościoły południowej Małopolski, Park Mużakowski, Hala Stulecia we Wrocławiu.