Wszystko o:

8 cudów świata

Joanna Zaremba

"Pływające miasto" wkrótce przyjmie pasażerów. Największy wycieczkowiec na świecie gotowy do pierwszego rejsu

"Pływające miasto" wkrótce przyjmie pasażerów. Największy wycieczkowiec na świecie gotowy do pierwszego rejsu

Park z tysiącem prawdziwych roślin, blisko 40 pubów, restauracji i lokali rozrywkowych, liczne baseny i zjeżdżalnie, 2805 mieszkań z widokiem na ocean. Brzmi jak broszura reklamowa malowniczej, turystycznej miejscowości nad wodą? Nic z tych rzeczy! Choć rzeczywiście można powiedzieć, że mamy tu do czynienia dosłownie z "miastem" unoszącym się na wodzie. Chodzi o największy statek wycieczkowy świata - Icon of the Seas.

Madryt ma problem: tłumy w metrze. Zatrudniono więc "funkcjonariuszy do dystrybucji pasażerów w wagonach"

Madryt remontuje jedną z głównych linii metra. Ponieważ po jej zamknięciu w pociągach innej linii zrobił się tłok nie do wytrzymania, miasto wpadło na pomysł, by zatrudnić "upychaczy". Nie chce ich jednak tak nazywać.

Cuda świata z perspektywy... idioty

Gdy dwóch brytyjskich komików - Ricky Gervais i Stephen Merchant - poznało pisarza Karla Pilkingtona, nie mogli uwierzyć, że ten spisał na straty siedem cudów świata, twierdząc, że są do niczego. Tym bardziej, że żadnego z nich nie widział na własne oczy. Ricky i Stephen postanowili więc rzucić rękawicę uprzedzeniom Karla i... wysyłali go w podróż dookoła świata. Oto, jak sceptyk i ignorant Karl ocenił największe atrakcje turystyczne na naszym globie.

Gdzie zatrzymać się na trasie Alicante-Barcelona?

ok 200 mieszkańców. W reginie Valencji, min, Delta rzeki Ebro to jedno z 1001 cudów natury który należy zobaczyć. Kilka tys. hektarów pól ryżowych, setki gatunków ptaków oraz miejsce gdzie narodziła sie Paella (typowe danie). Tam znajdziecie małe mieściny na krańcu świata. Bliżej Tarragony jest

Jakie znacie zagadki, które nie zostały dotychczas rozwiązane?

cywilizacji w kambodżańskiej dżungli podał ok. 1860 roku francuski botanik Henri Mahout. Nie podejrzewał, że odkrył dawne centrum kambodżańskiego świata. Myślał, że to ślady jakiejś zaginionej cywilizacji. W błąd wprowadzili go sami Kambodżanie, którzy w ogóle nie łączyli zabudowań w dżungli ze swoją historią

8 cud świata

Nie no, wreszcie coś się dzieje z tym Panem. Pan T. dawno powinien być tam gdzie jego miejsce. Największy szkodnik Krakowa. Nawet jak to na razie nic nie znaczy, to ja się chyba dzisiaj upiję ze szczęścia!

Re: 8 cud świata

A JA MYSLĘ,ŻE 9 CUD!! 8 CÓD TO PATRZĄCY PREZYDENT 1000 LECIA Z WAWELU NA GŁUPOTE POLAKOW!

CUD nadchodzi 8 cud świata PO

Mamy podwyżki w budżetówce, SUPER!!!! Tanie państwo Panie Donaldzie czy obietnica większych wydatków z budżetu?? Dysneyland już budujemy i CUDU oczekujemy.

Anglia 8 cud świata

Nic dodać, nic ująć Panie Rafale. Od dziesięciu lat oglądam ligę angielską za pośrednictwem Canal+ i jako zakręcony futbolem śledzę również, w tej samej stacji, ligi: włoską, hiszpańską i francuską i mogę stwierdzić jedno, takich widowisk jak w Anglii (No może jeszcze Real-Barcelona, Inter-Mil

Małgosia 8 cud świata

Jestem najpiękniejsza,najbogatsza,najmądrzejsza,wiem wszystko i o wszystkim, wszyscy mnie znają i szanują, jestem taka wspaniała-ciągle tylko ja,ja,ja ...jaja sobie robisz pacynko?