Wszystko o:

aba galeria zdjęć zdjęcia

Jak zmierzyć wielkość zdjęć?

Na komputerze...Windows: Jeśli klikniesz prawym klawiszem w zdjęcie, Właściwości, zakładka Szczegóły - będą podane wymiary grafiki w pikselach.

Jak robić zdjęcia na Allegro?

jak zrobić dobre zdjęcia na aukcje internetowe, które najlepiej sprzedadzą mój produkt

Jak odnaleźć dokumentację,zdjęcia kamienicy przy ul.Łobzowskiej 46 w Krakowie?

Kupiłam tam mieszkanie i chciałabym poznać nieco historii tej kamienicy

Jaka drukarka jest godna polecenia do drukowania zdjęć do użytku domowego jak i profesionalnego?

Dobra drukarka do zdjęć

Poszukuję fotografa, który podejmie się wykonania zdjęć z imprezy wieczornej dn. 12 kwietnia w klubie w centrum Warszawy. Czy ktoś jest zainteresowany?

Zależy mi na tym, żeby zrobił zdjęcia między godziną 22 a 24 w klubie. Będą potrzebne wyłącznie wersje cyfrowe zdjęć. Na imprezie będzie ok. 50 osób. Dobrze, żeby wszystkie zostały jakoś uwiecznione. Płacę 100 zł + wstęp do fajnego klubu i żeton na alkohol.

Kolarze w Siedlcach, choć nie Amstrong!

www.siedlce.um.gov.pl/bazy/baza_galerii/pokaz_galerie.cfm?ROWID=000027E1-FE4C-1F20-ABA100017F00506C Ładne zdjęcia. Widzieliście finisz?

Re: dekoracja ściany w pokoju 20latki

i oczywiście dziękuję za radę osobie z zerową galerią i 2 postami na forum to mówiłam ja, osoba z 9651 zdjęciami,planami i wizualizacjami -- Meble na lata to brzmi tragicznie... Płaszcz na lata, buty na lata a życie mija latami w tym samym brzydkim otoczeniu. (by t.aba)

Re: najlepsze trasy pociągiem

a są zdjęcia... podroze.gazeta.pl/galerie/56,142744,17221031,Yal_Devi_Express___Krolowa_Jaffny__Sri_Lanka,,1.html -- https

Nowy proboszcz w parafii na Szembeka

, że kazania w tym kościele były dalekie od polityki i teraz ze smutkiem zobaczyłam Leppera w pierwszej ławce na zdjęciach z uroczystości wprowadzenia nowego proboszcza (zdjęcia tu

Re: wystawa "boli mnie brzuch...Maciej Salamon

Na wystawie Boli mnie brzuch Maciej Salamon zaprezentuje prace graficzne w technice sitodruku, które jego zdaniem są na tyle fajne, że warto je pokazać. Tematyka prac oddaje stan umysłu artysty w niełatwych latach: 2012-2014. https://2.static.s-trojmiasto.pl/zdj/c/3/135/491x700/1350843__kr