Wszystko o:

aby zarezerwować wycieczkę na bałtyk

Wiktoria Szydło

Trasa z widokiem na pustynię? Tak, to w Polsce! 3 szlaki rowerowe, o których warto wiedzieć

Trasa z widokiem na pustynię? Tak, to w Polsce! 3 szlaki rowerowe, o których warto wiedzieć

Turystyka rowerowa staje się coraz popularniejszym sposobem na spędzanie wakacji. Szczególnie, że stosunkowo łatwo zaplanować fascynującą podróż, biorąc pod uwagę ilość tras rowerowych na terenie naszego kraju. Przedstawiamy te, które cieszą się największym uznaniem wśród miłośników kolarstwa.

Jakie będą wakacje 2021? Grecja została zdetronizowana. Polacy wolą inny kierunek

Polacy podejmują już pierwsze decyzje dotyczące wakacji. Choć na razie trudno przewidzieć, jaka sytuacja będzie latem, zainteresowanie wyjazdami rośnie. Serwis Wakacje.pl przeanalizował wybory Polaków i na tej podstawie wyłonił królową sezonu letniego.

Last minute w listopadzie: sprawdź wybrane oferty - zniżki nawet do 74 procent

Aby wyrwać się z jesiennej szarugi, warto sprezentować sobie jeszcze w listopadzie weekendowy wyjazd. Wybraliśmy aparatamenty i hotele, w których ceny prezentują się naprawdę atrakcyjnie.

Czy w Egipcie można szybko na miejscu zorganizować kilkudniowe safari nurkowe, czy trzeba to załatwić z Polski?

Planuję przelot do Sharm el Sheikh. Czy ceny na miejscu mogą być lepsze niż oferty safari nurkowych kupowanych w Polsce? Czy wycieczki na safari wyruszają często, czy może się zdarzyć, że nie będzie miejsc i będę musiał czekać kilka dni? Z góry dziękuję za wskazówki.niema możliwości kupienia safari