Wszystko o:

agroturystyka na górnym śląsku

alepod

Te miejsca w Polsce pozytywnie zaskakują turystów. "Wracam tam kolejny raz i wciąż odkrywam coś nowego"

Te miejsca w Polsce pozytywnie zaskakują turystów. "Wracam tam kolejny raz i wciąż odkrywam coś nowego"

Miało być nudno i nieciekawie, a okazało się, że jest zupełnie odwrotnie. Zebraliśmy opinie podróżników o miejscach, które nie są pierwszym skojarzeniem, gdy myślimy o weekendowym wypadzie.

Kajaki w Polsce. Mniej zatłoczone rzeki, które polecacie na letni spływ

Przez całe lato kompilujemy Wasze propozycje szlaków kajakowych w Polsce. Były już m.in. Krutynia, Czarna Hańcza, Biebrza i Brda, a więc klasyka, oraz parę mniej znanych rzecznych kierunków. Te ostatnie poszerzyliśmy o kolejne zestawienie rzek, które polecają nasi Czytelnicy.

Dolina Bobru na weekend - zieleń, slow food, czysty relaks. Jeszcze nieodkryta Polska idealna [SAMOCHODEM NA DOLNY ŚLĄSK]

Nie pamiętam, kiedy na widok Polski z wrażenia opadła mi szczęka. Uwielbiam ją taką - tonącą w zieleni, piękną, czystą, pełną śladów dawnych czasów, bez wszechobecnych reklam, cichą. Jakąś taką... niepolską. Chciałabym widywać ją częściej. Szkoda, że Polska idealna leży tak daleko, prawie 500 km od Warszawy. Ale może wy macie bliżej do Doliny Bobru?

Re: Brak wakacji

nie jest to miejsce typowo turystyczne; jeszcze dodatkowy dzień by się bez problemu zapełnił. Teraz ciągnie mnie Lublin. A jest jeszcze Górny Śląsk i atrakcje ze Szlaku Zabytków Techniki (przy okazji wokół aglomeracji śląskiej jest trochę terenów wypoczynkowych zielonych i akweny wodne, gdzie można