Wszystko o:

agroturystyka w małopolsce

Dominika Parzych

Gdzie na weekend w październiku? Roztocze, góry, a może winnice? Wybraliśmy kilka urokliwych miejsc

Gdzie na weekend w październiku? Roztocze, góry, a może winnice? Wybraliśmy kilka urokliwych miejsc

Gdzie na weekend w październiku? Pogoda w tym miesiącu może nas jeszcze pozytywnie zaskoczyć. Warto skorzystać z ostatnich słonecznych dni i wybrać się gdzieś. Przygotowaliśmy dla was kilka ciekawych propozycji na weekend dla dwojga, ale również ten z dziećmi. Sprawdź, gdzie warto pojechać.

Wakacje 2021. Będzie wzrost cen noclegów? Nowy trend wśród Polaków

Nieoficjalnie mówi się, że tegoroczne wakacje będą droższe. Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy? Czy branża hotelarska i turystyczna dotknięta niemal w największym stopniu przez pandemię, będzie próbowała szybko odrobić straty kosztem turystów? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Małopolska wybrała swoje największe atrakcje turystyczne

Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna (Grand Prix), "Moc Żywiołów" w Niedzicy (atrakcja turystyczna), Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem (wydarzenie), hotel Klimek SPA w Muszynie (baza noclegowa), Kawiarnia Tatrzańska w Tarnowie (baza gastronomiczna) oraz "Małopolska Wieś dla Dzieci" (agroturystyka) - to laureaci dwunastej edycji plebiscytu "Wielkie Odkrywanie Małopolski".

  • Małopolska - wakacje na trasie Tour de Pologne

    Małopolska - wakacje na trasie Tour de Pologne

    Polski, a trzy ostatnie etapy zostaną rozegrane w Małopolsce. Zawodnicy przejadą przez Beskidy, odwiedzą Zakopane, a meta ostatniej, siódmej próby będzie usytuowana na krakowskich Błoniach. Zanim na trasę wyruszą zawodnicy, prześledźmy kolejne etapy. Peleton nas nie goni, więc możemy w spokoju cieszyć

Re: agroturystyka - małopolskie

ojej....nikt nie zna jakiegoś sympatycznego miejsca? To może niekoniecznie w małopolsce, ale w miarę blisko?

Re: **żYWIEC W MAŁOPOLSCE- CZY KRAKÓW TO POPIERA**

. do małopolski pieniądze na ten cel idą strumieniami - np. na rozwój obszarów wiejskich, czy agroturystykę). Dlatego mam nadzieje, że wasz akces do Małopolski nastąpi szybko i bezbolesnie ( w ostatecznosci proponuję demonstrację pod UW w katowicach lub blokadę linni kolejowej do Zwardonia - tak