Wszystko o:

agroturystyka w szklarskiej porębie

Urszula Abucewicz

Sylwester nad morzem nawet za 48 zł za dobę. Hotelarze czekają na turystów [RAPORT]

Sylwester nad morzem nawet za 48 zł za dobę. Hotelarze czekają na turystów [RAPORT]

Zazwyczaj o tej porze Polacy planowali ferie, a właściciele obiektów hotelowych windowali ceny na sylwestra dla spóźnialskich. Ten rok jest inny. W ostatniej chwili ruszyły rezerwacje sylwestrowe, a jest w czym wybierać i to w przyzwoitych cenach - wynika z raportu platform rezerwacyjnych Noclegi.pl i Nocowanie.pl.

Dokąd Polacy chcą jechać na majówkę? Rządzą polskie góry, ale wcale nie Zakopane

Majówka 2021 zbliża się wielkimi krokami. Polacy już zaczynają planować majowe wyjazdy. Największym zainteresowaniem cieszą się polskie góry, a najwięcej za nocleg trzeba zapłacić w Bieszczadach. Które miejscowości najbardziej interesują turystów? Przeanalizował to serwis Nocowanie.pl.

Największe wodospady w Polsce. Znasz je wszystkie? Robią wrażenie

Polskie wodospady przyciągają do siebie w sezonie tysiące turystów. Trudno się dziwić, bo choć nie zaliczają sie do grona największych na świecie, to z pewnością wzbudzają zachwyt wśród podziwiających. Które wodospady w Polsce są największe? Gdzie się udać, żeby je zobaczyć?

Dokąd pojechać na narty z dzieckiem w Polsce?

Do Szklarskiej Poręby i Jakuszyce POLECAM ;)

noclegi karpacz / szklarska poręba okolice

szukam niedrogiego noclegu najlepiej z aneksem kuchennym w ww okolicach, raczej nie w mieście, np jakaś agroturystyka dla rodziny 2+3.

Re: ZAKWATEROWANIE KTÓREGO NIE POLECAM

jestem_sama napisała: > nie polecam wolnym ludziom agroturystyki w miejscowości podgórzyn/ koło > szklarskiej poręby/. właścicielem jest pan jerzy bal. pojechałam tam z mężem i > 2 dzieci/ zaznaczę, że jesteśmy spokojną rodziną i byliśmy nastawieni tylko na > jazdę na

Re: ZAKWATEROWANIE KTÓREGO NIE POLECAM

nie polecam wolnym ludziom agroturystyki w miejscowości podgórzyn/ koło szklarskiej poręby/. właścicielem jest pan jerzy bal. pojechałam tam z mężem i 2 dzieci/ zaznaczę, że jesteśmy spokojną rodziną i byliśmy nastawieni tylko na jazdę na nartach. właściciel każdego dnia przychodził do pokoju