Wszystko o:

aktywne formy wypoczynku jastrzębia góra

Zobacz najważniejsze informacje o: jastrzębia góra

Travelplanet.pl

Lizbona. Madera. Azory. Trzy odsłony Portugalii na każdą porę roku

Lizbona. Madera. Azory. Trzy odsłony Portugalii na każdą porę roku

"Pasztet z denata", wyspa, na której urodził się Cristiano Ronaldo i zielony raj dla koneserów. Lizbona, Madera i Azory kryją niejedną niespodziankę i można je odwiedzać przez okrągły rok. Kierunek: Portugalia.

Wczasy odchudzające w Polsce i za granicą

Któż z nas, tuż po świąteczno-noworocznych szaleństwach, nie patrzył sceptycznym okiem w lustro, decydując się na zrzucenie kilku bądź kilkunastu kilogramów z myślą o nadchodzących wakacjach? Ci, którzy nie zdążą przed wakacjami dobić do wymarzonej wagi mają już tylko jedno wyjście - wakacje odchudzające.

Polska. Pomorze - najlepsze po sezonie!

Pomorze to oczywiście Bałtyk, ale nie tylko! Mała Holandia, Szwajcaria Kaszubska, kosmopolityczne Trójmiasto i swojskie Kaszuby. Latarnie morskie i wiatraki, foki i ptasi raj. Piaskowe wydmy, połacie lasów i... góry?! Naszego Pomorza nie da się zaszufladkować. Uwaga - najlepiej zwiedzać poza sezonem.

  • Pomorze w pigułce - największe atrakcje [PRZEGLĄD]

    Pomorze w pigułce - największe atrakcje [PRZEGLĄD]

    Latarnia położona jest na przylądku Rozewie, pomiędzy latarnią w Stilo i Jastarni (które także warto zobaczyć). Jeszcze do niedawna przylądek Rozewie uważany był za najdalej wysunięty na północ punkt w Polsce (obecnie wprowadzono poprawkę i za takowy uznano Jastrzębią Górę). Mimo, że sława Rozewia z