Wszystko o:

apartamenty w białowieży

Joanna Klimowicz

Wypoczywaj, płać i płacz. W Polsce szykuje się wakacyjna drożyzna

Wypoczywaj, płać i płacz. W Polsce szykuje się wakacyjna drożyzna

Tanio nie będzie - ekonomiści, a także przedstawiciele branży turystycznej nie mają dla nas dobrych wieści. Niewykluczone, że z powodu pandemii COVID-19 przyjdzie nam spędzić lato w krajowych kurortach. Trzymajmy się za kieszeń. Sprawdzamy dla was ceny wakacji w Polsce.

Długi weekend sierpniowy na ostatnią chwilę. W tych miejscach w Polsce odnajdziesz ciszę i relaks

Sierpniowy długi weekend najlepiej spędzić w Polsce. Jest wiele miejsc, w których wciąż znajdziecie wolne noclegi i na kilka dni zapomnicie o codziennych obowiązkach, wypoczywają na łonie natury.

Biura podróży kuszą zimowymi ofertami. Co wybrać?

Finlandia i Andora to dwie kierunkowe nowości przygotowane na sezon Zima 2010/2011. Nowych kierunków jest zdecydowanie mniej niż przed rokiem, biur podróży organizujących wyjazdy na narty też, ale samej oferty zdecydowanie więcej - nawet o 18 proc. w stosunku do ubiegłego roku.

  • Weronika Naszarkowska-Multanowska, malarka

    deskami. Nikogo. Na plaży żywego ducha. Przerażający skrzek mew - Hitchcock. Na brzeg morza wyszła po nas właścicielka pensjonatu, garbuska. Byliśmy jedynymi pensjonariuszami. Nasz apartament o zapachu zbutwiałych liści, nigdy niemytych oknach, przez które majaczyło światło, wyposażony był w kilka

  • Pszczyna i Tychy

    Środkowej, a tutejsze jelenie tak zachwyciły cara Aleksandra II, że w zamian za kilka sztuk przysłał żubry z Białowieży. Jan Henryk Hochberg był Wielkim Łowczym cesarstwa niemieckiego. Gdy Wilhelm II przyjeżdżał do Pszczyny na polowania i uroczystości