Wszystko o:

apartamenty w małopolsce

Natalia Majta

Opuszczona szkoła weterynarii. Jedno z najbardziej przerażających miejsc

Opuszczona szkoła weterynarii. Jedno z najbardziej przerażających miejsc

Opuszczona szkoła weterynarii w Belgii od lat sieje postrach. Mimo że w jej murach od 30 lat nie było żywego ducha, piękny budynek skrywał przerażające pomieszczenia.

Gdzie na spacer w Krakowie? 5 miejsc, które warto odwiedzić

Gdzie wybrać się na popołudniowy spacer w Krakowie? Ciekawą propozycją będzie wędrówka na sam szczyt Kopca Krakusa czy przechadzka połączona ze zwiedzaniem po terenie należącym do Zamku Królewskiego na Wawelu. Gdzie jeszcze warto się wybrać?

Wakacje 2021. Będzie wzrost cen noclegów? Nowy trend wśród Polaków

Nieoficjalnie mówi się, że tegoroczne wakacje będą droższe. Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy? Czy branża hotelarska i turystyczna dotknięta niemal w największym stopniu przez pandemię, będzie próbowała szybko odrobić straty kosztem turystów? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Apartament na śląsku bądź małopolsce

Witam, Mam takie pytanie poszukuję apartamentu na śląsku bądź małopolsce w cenie około 200zł za 2 osoby, nie zależy mi kompletnie na lokalizacji tegoż obiektu(tzn czy w dużym mieście czy na uboczu) gdyż byłby to wyjazd 1 dniowy by spędzić razem kilka chwil z drugą połówką. Zależy mi głównie by

Re: Lefkada - apartamenty

coś znaleźć, już na miejscu tam gdzie nam się spodoba, ale to jednak ryzyko. Natomiast w przypadku rezerwacji jakie są jej warunki, kwota zaliczki? Nie pytam jak jest na wyspie bo zdjęcia same mówią za siebie. Jeżeli jechaliście samochodem to mam pytanie ile godzin i jaka trasa. My mieszkamy w