Wszystko o:

aquapark ustroń

Paulina Hermann

Trzy najlepsze miejsca nad polskim morzem. Pojedź tam we wrześniu, by przedłużyć sobie wakacje

Trzy najlepsze miejsca nad polskim morzem. Pojedź tam we wrześniu, by przedłużyć sobie wakacje

Prawie cały wrzesień mamy lato, bo astronomiczna jesień zaczyna się dopiero 23 dnia miesiąca. Oznacza to, że bez problemu możemy wypoczywać nad Bałtykiem i liczyć na piękną pogodę. Gdzie pojechać nad morze we wrześniu? Jest kilka idealnych do tego miejscowości.

Atrakcje dla dzieci. Sprawdź, jak aktywnie spędzić czas z dziećmi w mieście

Atrakcje dla dzieci są nieodłączną częścią wyjazdu wakacyjnego z najmłodszymi. Wybierając się w podróż z dziećmi, każdy rodzic dba o to, aby najmłodszym nie doskwierała nuda, a czas spędzony na wyjeździe przebiegał w sposób ciekawy i atrakcyjny. Poznaj najlepsze atrakcje różnych miast Polski.

Góry w Polsce i Czechach idealne na rodzinny weekend. Gdzie jest najwięcej atrakcji?

Góry to nie tylko wspinaczka na wysokie szczyty, ale także ścieżki spacerowe, spływy, jaskinie, zabytkowe kolejki i parki zabaw. Zarówno polskie, jak i czeskie pasma mają pod tym względem turystom bardzo wiele do zaoferowania. A gdzie atrakcji jest najwięcej?

  • Termy w Polsce - zimny weekend w ciepłych wodach

    Termy w Polsce - zimny weekend w ciepłych wodach

    . Wakacje z wodą: 9 fajnych aquaparków w Europie W czasie, gdy w Tatrach nie dopisuje pogoda, nie trzeba się nudzić ani spędzać dnia na Krupówkach. Zamiast tego można zrobić coś dla zdrowia i urody. Zakopiański aquapark to nie tylko miejsce wodnej rozrywki, ale też okazja do korzystania ze zdrowotnych

  • Ferie 2013 - znowu pojedziemy w polskie góry. Dokąd warto? [WIELKI RAPORT]

    Ferie 2013 - znowu pojedziemy w polskie góry. Dokąd warto? [WIELKI RAPORT]

    roku. A w zasadzie dwie próby, bo i w Ustroniu, i w Wiśle - nieco samozwańczej Perle Beskidów - pojawiły się karnety dające dostęp do kilku zespołów wyciągów. O ile jednak w Ustroniu będziemy mogli teraz jeździć z tym samym karnetem na Czantorii i Palenicy, o tyle wiślański karnet niejednego rozczaruje

Aquapark w okolicy Wisły/ Ustronia

Planuję wyjazd z dzieckiem do Wisły bądz Ustronia. Czy mozecie polecic fajny aquapark w tamtej okolicy (nie w h.Gołębiewskim :) ). Może byc poza granicą PL. Tatralandia i Basenova trochę za daleko. Jest cos jeszcze wartego polecenia?

Re: Aquapark w okolicy Wisły/ Ustronia

własnie wtrócilismy z Wisły i z czystym sumieniem mogę ci polecić baseny w Hotelu Stok w Wiśle, na pograniczu z Ustroniem. Duży basen o głębokości 130 cm, z biczami i bąbelkami, mały brodzik do 40 cm dla dzieci ze zjeżdżalnią, jeżykiem wodnym i nosorożcem oraz 2 jaccuzi. Super miejsce, dają duże

Re: Aquapark w okolicy Wisły/ Ustronia

Delfin w Skoczowie www.basendelfin.pl/

Re: Aquapark w okolicy Wisły/ Ustronia

albo karnet 3 godz - 30zł, 4 godz - 40zł. Zaletą jest spokój - basen w STOKu nie jest oblegany. No i super, że nie trzeba targać swoich ręczników.

Re: Aquapark w okolicy Wisły/ Ustronia

Znalazłam cos takiego w Ostravie www.sareza.cz/ Czy ktos był i moze cos powiedziec na temat obiektu?

Re: Aquapark w okolicy Wisły/ Ustronia

Rzeczywiscie, zabrzmiało jakbym nie chciała :) Pewnie też skorzystamy z Gołębiewskiego, ale myślałam, ze jest w pobliżu (no max 1,5 h drogi autem) jakis inny np. z basenami zewnętrznymi. Moze w Czechach?