Monastyry i chaczkary, czyli Armenia z Itaką. Może ktoś był. Proszę o opinie i uwagi.
Kto byl w Armenii??? Jakie wrazenia???? Napiszcie cos............
Z gory dziekuje
Wybieram sie do Armenii a dokladnie do Erewania..
Jakie miejsca sa godne zainteresowania...??
Jaka walute najlepiej zabrac ze sobą.. czy jest tam drogo??
Jak sa nastawieni mieszkańcy Armenii do turystow??
thx
Poszukuję osób chętnych na wyjazd do Armenii (sierpień-wrzesień). Mój adres
vardan@op.pl
Pozdrawiam.
W najbliższe wakacje wybieramy się do Armenii. Na razie planujemy dłuższe
pobyty w Sewaniu i Erewaniu, myślimy jednak także o wypadzie na południe. Czy
ktoś się może orientuje, czy warto tam się wybierać? Konkretnie czy lepiej
zatrzymać się w Sisian, czy w Goris? Jak z warunakami podróżowania
Coś nowego o Armenii, w kontekście relacji z Azerbejdżanem, Rosją i Turcją.
https://youtu.be/1UuJ-aIHr88;;1UuJ-aIHr88;;https://i.ytimg.com/vi/1UuJ-aIHr88/default.jpg;;??????? ???????:"??????? ???????????????? ? ???? ?????????????? ?????????"
Warto posłuchać.
wszystkich posiadaczek baśni rosyjskich, radzieckich, narodów rosyjskich etc. Czy mogłybyście rzucić okiem do środka książek i sprawdzić czy są tam jakiekolwiek baśnie armeńskie jeszcze ?
Uparłam się na Armenię choć oczywiście łatwiej pewnie by mi było z Ukrainą czy Białorusią, ale Armenia kojarzy mi się
mają mizerne pole manewru. Z drugiej strony zadziwiająco dobre stosunki z Iranem mogą pomóc trochę poluzować smycz, zwłaszcza, że Kreml zdaje się wyciągnął wnioski z błędów na Ukrainie i nie będzie reagował z histerycznym pośpiechem. Bo kto by Armenią nie rządził, jest skazany na biskie stosunki z