Wszystko o:

atrakcje okolice lęborku

Zuzanna Gula

Gdzie na jesienny weekend z bliskimi? To miejsce na Kaszubach jest magiczne i ma ciekawą historię

Gdzie na jesienny weekend z bliskimi? To miejsce na Kaszubach jest magiczne i ma ciekawą historię

Kaszuby zachwycają polskich turystów o każdej porze roku, jednak jesienią prezentują się wyjątkowo. Drzewa i krzewy zmieniające swoje barwy, a do tego łagodne, jesienne słońce i wypłowiałe trawy. Całość tworzy spójny krajobraz, który cieszy oczy wszystkich przyjezdnych. Co zobaczyć będąc na miejscu? Mamy świetną propozycję.

Gdzie pojechać na weekend? Sprawdzamy, czy morze i góry to jedyne opcje weekendowego wypoczynku

Zastanawiasz się, gdzie pojechać na weekend? Jeśli chcesz odpocząć od pracy w ciekawym miejscu, masz naprawdę wiele możliwości. Oczywiście, najczęściej wybieraną opcją jest wyjazd nad morze bądź w góry, ale to nie jest jedyna alternatywa w naszym kraju. Sprawdzamy, gdzie można z powodzeniem zrelaksować się weekendowo.

Szlak zamków krzyżackich: gdzie można zobaczyć gotyckie budowle wznoszone przez zakonników?

Czy w Polsce istnieje szlak zamków krzyżackich? I tak, i nie. Poszczególne regiony Polski dla potrzeb marketingowych stworzyły kilka takich szlaków, jednak tak naprawdę każdy może ustalić własną trasę turystyczną, umiejscawiając na niej wybrane przez siebie zamki krzyżackie. Jedyną, opracowaną turystycznie, trasą jest szlak zamków gotyckich, tu jednak, obok zamków krzyżackich, znalazły się także zamki kapitulne i biskupie.

Sylwester w okolicach Lublina

poszukuję kogoś, kto organizuje sylwestra w formie kuligu z dodatkowymi atrakcjami oraz pożywieniem w okolicach Lublina, taki z ogniskiem, kiełbaskami, ciepłymi daniami, dla około 20-30 osób

Co zobaczyć w Makarskiej?

Lecę do Chorwacji. Co warto zobaczyć w okolicach Makarskiej? Jakie są tam atrakcje dla turystów?

Ciekawe miejsca, które warto zobaczyć w Zieleńcu?

Zieleniec to dzielnica Duszników Zdrój i największy ośrodek narciarski w Kotlinie Kłodzkiej. Neoromański kościółek św. Anny wybudowany w 1902 roku - to jedna z ważniejszych atrakcji oprócz stoków i wyciągów. Ważna dla lokalnej społeczności, bo mówi wiele o tym jak rozwijał się Zieleniec