Wszystko o:

atrakcyjność turystyczna tunezji

Urszula Abucewicz

Najlepsze kraje dla cyfrowych nomadów. Polska wysoko, ale nasi sąsiedzi biją nas na głowę [RANKING]

Najlepsze kraje dla cyfrowych nomadów. Polska wysoko, ale nasi sąsiedzi biją nas na głowę [RANKING]

Przed nadejściem pandemii mało kto myślał o porzuceniu dotychczasowego trybu życia i pracy zdalnej, na przykład z drugiego krańca świata. Jednak czasy zmieniły się diametralnie. Dziś coraz więcej osób wybiera słoneczny home office z widokiem na morze lub góry. Jeśli więc zastanawiacie się, w którym kraju połączyć przyjemne z pożytecznym, służymy wam pomocą. Właśnie ukazał się Globalny Indeks Pracy Zdalnej, który stworzyła firma NordLayer. Na którym miejscu uplasowała się Polska?

Rybka nad morzem za ponad 250 zł. Krótkowzroczne działanie, które oburza innych przedsiębiorców

Z powodu pandemii wieli Polaków spędza wakacje w kraju. Turyści chętnie dzielą się w mediach społecznościowych swoimi wrażeniami. Często są to paragony ze smażalni, które wprawiają w osłupienie. Za przysłowiową rybkę na plastikowym talerzyku jedna z osób zapłaciła ponad 250 zł. Branża turystyczna dziś winduje ceny, a za rok będzie płacz, bo turyści zamiast nad polskie morze pojadą do Chorwacji czy Grecji. Sprawdzamy, co na ten temat myślą restauratorzy, przedsiębiorcy i ekonomiści.

Włochy, Malezja czy Kazachstan: najmniej ciekawe kraje na świecie. Czy w ogóle możemy o takich mówić? [Z FORUM]

Na naszym forum pojawiło się pytanie: które kraje na świecie są najmniej ciekawe? Zawrzało. Niektórzy użytkownicy wymieniali mniej lub bardziej zaskakujące miejsca, inni zastanawiali się jakie właściwie są kryteria takiej oceny i czy w ogóle można w ten sposób oceniać? Zobaczcie, czego mogliśmy się dowiedzieć z tej dyskusji.

  • Meknes. W marokańskim Wersalu

    jednym z tzw. Cesarskich Miast Maroka. Ale to nie ville nouvelle stanowi o głównej atrakcyjności Meknes, tylko jego historia. *** Medynę - niekończący się, fascynujący labirynt wąskich uliczek, zaułków i maleńkich placyków - najlepiej zwiedzać we