Wszystko o:

augustów dla nurków

Piotr Trybalski

Australia. Parę słów wstępu przed podróżą do kraju uśmiechniętych ludzi

Australia. Parę słów wstępu przed podróżą do kraju uśmiechniętych ludzi

Australia to stolica urodzonych optymistów. Nigdzie indziej nie widziałem tylu uśmiechniętych ludzi! To kraj oszałamiającej przyrody i ogromnych przestrzeni. Ostatni kontynent odkryty przez Europejczyków. Ale czy na pewno odkryty?

Chorwacja wakacje. Co warto wiedzieć

Uroki słonecznej Chorwacji co roku docenia wielu polskich turystów. Mimo że liczba kamienistych i żwirowych plaż usłanych wzdłuż wybrzeża Chorwacji jest większa niż piaszczystych, Chorwacja to kierunek bardzo modny wśród rodaków. Przeczytaj poradnik i zaplanuj wakacje w Chorwacji.

Chorwacja - 15 miejsc, które trzeba zobaczyć

W Chorwacji są tysiące miejsc wartych obejrzenia. W subiektywnym rankingu przedstawiamy ?złotą piętnastkę?, czyli te, których naszym zdaniem absolutnie nie można ominąć podczas wakacyjnych wojaży.

Eksponat czy zabawka dla nurków?

Sława! miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,3672553.html Eksponat czy zabawka dla nurków? Bartosz Gondek 2006-10-08, ostatnia aktualizacja 2006-10-09 11:11 Zatopić jako atrakcję dla nurków? A może ocalić i

Re: skad takie rewelacje ????????

przeciwnym biegunie) jakich spotkałem niewielu...! ps. Dla Twojej wiedzy możesz mnie nazwać menelem i nurkiem lub jak mnie nazywasz w jednej ze swoich tożsamości forumowych "idiotą forumowym" - śmiało, nie krępuj się.

Re: zajęcia aqua aerobic

doskonalenia umiejetności pływackich na każdym poziomie, Zajęcia Aqua Fitness przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz zajęcia aquaaerobic. Nauka pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych,doskonalenie pływania. WWW.ARGONAUT.GDA.PL Jeśli jesteś początkującym lub doświadczonym nurkiem, zgłoś się do