Wszystko o:

azory zdjęcia

ap

Najlepsze miejsca na wyjazd w 2019 roku. Wybraliśmy siedem własnych, podróżniczych hitów

Najlepsze miejsca na wyjazd w 2019 roku. Wybraliśmy siedem własnych, podróżniczych hitów

Niektóre jeszcze niezadeptane przez turystów, inne zaś mogą być ciekawą odskocznią od popularnych kierunków. Wybraliśmy miejsca, które w 2019 roku warto, naszym zdaniem, wziąć pod uwagę przy planowaniu urlopu. Podkreślamy, że jest to nasz całkowicie subiektywny wybór.

Nie lubisz tłumów na plaży, a popularne kurorty omijasz z daleka? Azory - wyspy dla wybrednych

Te portugalskie wyspy są jak sen, owiane mgłami gdzieś na krańcu świata. Przez wieki były przystanią dla żeglarzy przemierzających Atlantyk, od niedawna przyciągają wtajemniczonych i żądnych nowych wrażeń turystów. Przeczytaj, jakie przeżycia szykuje dla Ciebie ten nieco dziwny, egzotyczny i tajemniczy archipelag.

W styczniu Słowenia, w maju Włochy. Przewodnik Lonely Planet podpowiada, gdzie i kiedy jechać na wakacje

Marzą ci się rajskie plaże lub ekscytujące wypady w góry, ale nie wiesz, kiedy i gdzie będzie najkorzystniej zorganizowac podróż? Wydawnictwo Lonely Planet w swojej nowej książce "Where to go when" informuje, które kierunki obrać w danym miesiącu.

Re: Z KĄD MOGĘ ŚCIĄGNĄĆ ZDJĘCIA Z OSIEDLA AZORY?

No tego nie wiem, ale spróbuj może zajrzeć na www.azory.net.pl/azory/ i popytać.

Jasne, umeblowane mieszkanie na Azorach!

Atrakcyjne, jasne i umeblowane mieszkanie przy ulicy Wybickiego. Nowy blok, ochrona, garaż, duży balkon, w pełni wyposażone. 2 pokoje, 50m2, cena: 1500 zł/miesiąc Z przyjemnością prześlę zdjęcia na adres email. Serdecznie zapraszam. Piotr Jasiński Biuro Nieruchomości Emmerson ul

Film z nurkowania na Azorach 2013

Wróciliśmy z Azorów, film już gotowy! Możecie zobaczyć podwodne zdjęcia młodziutkiego kaszalota, ławicy mant atlantyckich, tuńczyków, barakud, żarłacza błękitnego, a także nurkowanie w jaskini. Będziemy powtarzać tą wyprawę, podwodni fotografowie mogą w przyszłym roku uczestniczyć w specjalnym

Film z nurkowania na Azorach 2013

Wróciliśmy z Azorów, film już gotowy! Możecie zobaczyć podwodne zdjęcia młodziutkiego kaszalota, ławicy mant atlantyckich, tuńczyków, barakud, żarłacza błękitnego, a także nurkowanie w jaskini. Będziemy powtarzać tą wyprawę, podwodni fotografowie mogą w przyszłym roku uczestniczyć w specjalnym

Re: przysyłajcie mi swoje zdjęcia!

No sam widzisz. Na Azorach to ja chodziłam do liceum, ale to było wieki temu, więc nawet jak kogoś znałam, to już nie pamiętam. ;P

Re: Fotoradary - najdroższe zdjęcia w Krakowie

Droga Gazeto. Zapomnieliście o fotoradarze umieszczonym na ul. Opolskiej (jadąc od J. Condrada w stronę Prądnickiej). Stanowisko umieszczone jest na odcinku między ślimakiem na Azorach a skrzyżowaniem z Prądnicką...)!!!!!

Kraków, Azory - Jerzy Nowosielski

Nowosielskiego, jakie widziałam, ale raczej ze względu na kolorystykę. (Muszę się tam znów wybrać, z aparatem.) Niemniej ta azorska też jest niesamowita. Tu ciekawy artykuł o Azorach ze zdjęciami lepszymi od moich

Re: Kraków, Azory - Jerzy Nowosielski

Przepraszam - ostanie zdjęcie wpakowało się tu od czapy - ale jeśli je usunę, zniknie z forum i z wątku, w którym być powinno.

azory

Azory

Azory: Azory to archipelag wysp na Oceanie Atlantyckim, należy do Portugalii, mimo że od jej wybrzeży oddalony jest o 1500 km. Azory rozciągają się na długości 650 km i jest ich dziewięć - grupa zachodnia: Flores i Corvo na zachodzie, Faial, Pico, Sao Jorge, Graciosa i Terceira są w grupie centralnej, a do wschodniej należą Sao Miguel i Santa Maria.

Azory atrakcje: Azory to miejsce idealne dla amatorów aktywnego spędzania czasu oraz pięknych widoków. Krajobraz na Azorach zdominowały parujące gejzery, szmaragdowe jeziora kraterowe, zielone góry. Na Azorach znajduje się najwyższy szczyt Portugalii, wulkan Pico (2351 m n.p.m.).

Azory pogoda: Azory mają łagodny klimat - temperatura nie przekracza 23°C latem, a zimą nie spada poniżej 10°C. Tzw. Wyż Azorski, czyli bardzo intensywne wiatry, występujące stale od lutego do listopada, sprawiają, że pogoda na Azorach jest nieprzewidywalna.

Azory wyspy: Wyspa Santa Maria to raj dla surferów. Sao Miguel to największa i najbardziej turystyczna wyspa z ciekawymi zabytkami w Ponta Delgada. Wyspa Terceira ma wiele ciekawych portów i przepiękną stolicę Angra do Heroismo. Wyspa Flores, to przede wszystkim piękna przyroda.