Wszystko o:

bachorza

materiały prasowe, red. kb

Majówka lub wakacje na Podkarpaciu. 10 zaskakujących atrakcji dla... znudzonych Polską

Majówka lub wakacje na Podkarpaciu. 10 zaskakujących atrakcji dla... znudzonych Polską

Podkarpacie najczęściej kojarzy się z pieszymi wycieczkami po bieszczadzkich połoninach. Tymczasem, ten region ma do zaoferowania o wiele więcej. Pojedź oglądać rozgwieżdżone niebo, wybierz się na kilkudniową konną wyprawę, naucz się robić krywulki, a potem zamów porządną porcję proziaków. Zobacz, jakie jeszcze atrakcje czekają na Ciebie na Podkarpaciu.

Polska przyroda: Bory Tucholskie na rowerze - najpiękniejsze wiosną

Wiosenny przejazd przez Bory Tucholskie na rowerze jest wspaniały

Bory Tucholskie na rowerze

Wiosenny przejazd przez Bory Tucholskie na rowerze jest wspaniały

  • Trasy rowerowe cz. 3. Poranny śpiew na ptasiej grobli

    949, która w prawo prowadzi do Polanki Wielkiej, a w lewo do części Przeciszowa znajdującej się po drugiej stronie potoku Bachorz. Skręcamy w lewo - objeżdżając stawy od południa - i zaraz potem w prawo . Znów jedziemy dłuższą chwilę wśród domów aż do trójramiennego skrzyżowania - tam skręcamy w prawo

Bachorze jesienią

Bachorze to osada nad jeziorem Charzykowskim.Składa się z kilku zabudowań mieszkalnych i działającego sezonowo ośrodka wypoczynkowego.

spadaj bachorze!

jak piszesz o naszych ZOLNIERZACH to duzymi literami prosze! bo inaczej poczuje sie zobowiazany obic ci morde i po co ci to czerwona gnido...:-)

Re: Okolice Bachorza

Za leśniczówką w Bachorzu skręcamy w prawo przy pętli autobusowej w piaszczystą drogę.Znajdujemy się na terenie Parku Narodowego "Bory Tucholskie". Po ok. 3 kilometrach docieramy do miejsca zwanego Stara Piła lub Piła Młyn. Obecnie urządzono tutaj miejsce odpoczynku. Obok rośnie najokazalszy w

polska

Polska

Wakacje w Polsce mogą być równie ciekawe jak wakacje za granicą. W naszym kraju mamy bardzo wiele ciekawych miast, zabytków, parków krajobrazowych. Możemy jechać w góry, nad morze, nad jeziora. W Polsce jest co robić o każdej porze roku.

Polska najczęściej odwiedzanie miasta, regiony w Polsce to: Kraków, Częstochowa, Gdańsk, Bieszczady, Mazury, Malbork, Oświęcim, Tatry, Warszawa, Wrocław, Zakopane.

Polska, miejsca w Polsce wpisane na listę UNESCO, które warto zobaczyć: Stare Miasto w Krakowie, Kopalnia soli w Wieliczce, Auschwitz- Birkenau, Puszcza Białowieska, Stare Miasto w Warszawie, Stare Miasto w Zamościu, Średniowieczny zespół miejski Torunia, Zamek krzyżacki w Malborku, Kalwaria Zebrzydowska, Kościoły Pokoju w Jaworze i Świdnicy, Drewniane kościoły południowej Małopolski, Park Mużakowski, Hala Stulecia we Wrocławiu.