Wszystko o:

bankrutów

Zuzanna Gula

Narodowy przewoźnik zbankrutował? To nie przez brak zainteresowania biletami. "Każdy pasażer otrzymał i nadal będzie otrzymywał pomoc"

Narodowy przewoźnik zbankrutował? To nie przez brak zainteresowania biletami. "Każdy pasażer otrzymał i nadal będzie otrzymywał pomoc"

Air Moldova, narodowe linie lotnicze Mołdawii zmuszone są zawiesić działalność. Sytuacja finansowa przewoźnika okazała się o wiele gorsza niż przewidywano, a tymczasowe wstrzymanie rejsów zakończono decyzją o bezterminowym zawieszeniu.

Rajska wyspa ogłosiła bankructwo. Bunty i protesty na Sri Lance

Władze Sri Lanki, państwa w Azji Południowej, kilka dni temu ogłosiły, że nie są w stanie spłacać długu zagranicznego. Ministerstwo Finansów zaproponowało wierzycielom, że może ich spłacić w rupiach lankijskich lub oddać im zobowiązania w przyszłości, z odpowiednio wysokimi odsetkami. W kraju - który jak się okazuje - żył na kredyt, wybuchły liczne protesty i bunty mieszkańców.

Kryzys w Grecji a wakacje z biurem podróży. 7 pytań, które dręczą turystów [PYTAMY TOUROPERATORA]

„W Grecji kryzys - co będzie z moimi wakacjami?!” - to pytanie zadaje sobie dziś wielu turystów. MSZ nie odradza wyjazdów do Grecji, zaleca tylko śledzenie bieżących komunikatów i zabranie na wakacje zapasu gotówki. Touroperatoprzy mówią z kolei, że popularność Grecji wśród polskich urlopowiczów będzie w tym roku rekordowa - wedug PZOT wybiera się tam co trzecia osoba planująca wypoczynek z biurem podróży. O greckie wakacje w cieniu kryzysu zapytaliśmy Bognę Jaśkowiak, marketing managera Grecos Holiday organizującego wyjazdy do Grecji.

  • Fabryka Geyera

    Fabryka Geyera

    . Był pierwszym wielkim łódzkim fabrykantem, ale umierał jako bankrut. Jego synowie ponownie postawili biznes na nogi, powrócili też do łódzkiej elity przemysłowej. Po drugiej stronie Piotrkowskiej wybudowali drugą, już czerwoną fabrykę, która do dziś pracuje, wspierali budowę Szkoły Rzemiosł przy ulicy

bankrut

Witam Wiecie cos na temat bankructwa? Czy mozna zalozyc konto w banku po ogloszeniu sie bankrutem? Czy zabieraja wszystko z domu? czy beda przychodzi co jakis czas do domu kontrolowac? Czy wyplate pracodawca od razu przekazuje panstwu a Oni daja tylko na jedzenie? Czy w zwiazku dwie osoby musza

Bankrut

A jak zbankrutuja do długi znikną? Marzenie . Bedą i nawet z bankruta są mozliwosci sciągania.

Bankrut

Przed świętami do biura samoobrony przyszedł zaprzyjaźniony biznesmen i spytał: – Panie Andrzeju, ma pan na prezenty? Lepper wziął od niego 50 tys. zł. Kilka miesięcy później przyjął kolejne pieniądze. Tym razem nie miał na paliwo do Zielnowa. Jest pierwsza połowa kwietnia, wracam z Mińska.

Bankrut.

wyborcza.pl/1,75248,7253271,Po_trochu_wyciagane_z_lochu__czyli_archiwizja_.html To chyba największy wyczyn Kaczorów w dziedzinie medialnej. Ekspres Wieczorny i TS to przy tym ba

Bankruci.

biznes.onet.pl/0,1997166,wiadomosci.html

bankrut

Komunikat Prasowy Zarządu Open Travel Group sp. z o.o. Zarząd Open Travel Group sp. z o.o. w związku z utratą płynności finansowej zmuszony jest do zaprzestania sprzedaży oferty turystycznej. W tych okolicznościach za najważniejszą rzecz uznajemy uruchomienie procedury przewidzianej praw

Bankrut

jestem przekonana ze duza kase nie mozna trzymac w jednym banku, jest to duze zagrozenie - Taka opinie wydala Pani Walc Gronkiewicz. Z logicznego punktu widzenia to racja.

Bankruci.

gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,6205011,Szef_Fiata__60_tys__miejsc_pracy_zagrozonych.html

Bankrut

"Do końca roku Samoobrona pozbędzie się wszystkich wojewódzkich biur, zwolni etatowych działaczy w terenie, wyłączy telefony i internet - dowiedział się dziennik.pl. Partia Leppera wysłała pisma, w których prosi o skrócenie okresu wypowiedzenia wynajmowanych lokali. Jej kasa świeci pustkami"

bankrut

wplotalem sie w petle kredytowa 3 lata temu i od 3 lat komornik sciaga mi co miesiac pieniadze na zadluzenie.chcialbym splacic swoje dlugi jaknajszybciej i pozbyc sie komornika.ale w moim przypadku jest to niemozliwe gdyz to co do tej pory sciagna mi komornik to jest ogromna suma ale coz z teg