Wszystko o:

bari zdjęcia

ap

Włoskie miasteczko wprowadziło opłaty za wstęp dla turystów. Ludzie oburzeni: Robią z miasta park rozrywki

Włoskie miasteczko wprowadziło opłaty za wstęp dla turystów. Ludzie oburzeni: Robią z miasta park rozrywki

Polignano a Mare na południu Włoch cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród turystów nie tylko w sezonie wakacyjnym. Coraz więcej osób odwiedza je także w okresie świątecznym, aby zobaczyć piękną iluminację. Burmistrz postanowił więc wprowadzić opłaty.

Najciekawsze małe miasteczka we Włoszech. Intrygujące miejscowości w różnych regionach

Najciekawsze małe miasteczka we Włoszech? Można wybierać pomiędzy miejscowościami nad morzem, w górach i na równinach. Wszystko dzięki temu, że Italia jest niesamowicie bogata i urozmaicona.

Najpiękniejsze miasta we Włoszech. Musisz zobaczyć je wszystkie!

Najpiękniejsze miasta we Włoszech przyciągają turystów nie tylko wyjątkowymi zabytkami, klimatem ciasnych uliczek, ale przede wszystkim pięknymi krajobrazami oraz niepowtarzalną atmosferą i gościnnością Włochów.

Bari

byłam w Bari jakis czas temu, tu opis paru fajnych miejsc + zdjęcia ciasteczkowekrolestwo.blogspot.it/2012/08/bari.html

BARI

Kochany pies! rafił do nas dwa miesiące temu - wyrzucony przez kogoś błakał się i marniał. Był bardzo chory... A teraz tak bardzo kocha:) A my świata nie widzimy poza nim...!:) Poniżej jedno zdjęcie z czasów, jak przytargał się na działki do pewnej pani, która znalazła potem mnie... A

pronovias - bari

Szukam zdjęć tej sukni. Niestety na stronie firmowej są małe.... a tutaj jest tylko jedno zdjęcie

Re: pronovias - bari

Ja tam na stronie Pronovias widzę duże zdjęcia Bari, z przodu, z tyłu i zbliżenie gorsetu. -- Pozdrawiam Pudoszka

Re: BARI

No różnica pomiędzy zdjęciami jest uderzająca.To są dwa zupełnie inne psy po prostu.I ten drugi jest już bardzo szczęśliwy,ma takie mądre spojrzenie na tym ostatnim zdjęciu.Moja Figa jest też przybłędą i teraz też juz po niej tego nie widać,na szczęscie:) POZDR

Re: bari - pronovias

wiem, lae na firmowej stronie są małe zdjęcia a na stronach madonny nie ma tego modelu. Może któraś z Was trafi gdzieś na większe zdjęcia?

Re: Nowe zdjęcia Figi

Oooo! a za te oczy na drugim zdjęciu to chyba jej wszystko wybaczasz i spełniasz jej wszystkie zachcianki!:) pozdrawia serdecznie Bari -- ------------------------------ NIGDY W ŻYCIU!!!

Re: zdjęcia skoromnej sukienki ślubnej

MNie sie w ogole bardzo podobaja suknie Bari Jay. -- I may be bad...but I feel goood;-)

Re: Sofa Bari w filcu

Nooo, ale mags wygląda na około 30 razy wygodniejszą niż ta ze zdjęcia. I z 80 razy ładniejsza jest ;) -- Nikt nie ogarnia nieogarnionego

san patrick- suknia bari (z kolekcji tulle)

mierzyła któraś z Was tą suknię? na zdjęciu bardzo mi się podoba, ale w rzeczywistosci wyglada pewnie trochę inaczej. Zanim bede jezdzila po salonach chcialabym miec jakies wstepne rozeznanie :)Co w ogole sadzicie o tej sukni? pozdrowionka dla wszystkich przyszlych mężatek ;)