Wszystko o:

barokach

Katarzyna Kaleta

Pałac Buckingham: znajduje się w nim aż 600 komnat, w tym ponad 70 łazienek i blisko 200 sypialni

Pałac Buckingham: znajduje się w nim aż 600 komnat, w tym ponad 70 łazienek i blisko 200 sypialni

Pałac Buckingham jest jednym z największych pałaców królewskich na świecie. Ta perła architektury późnego baroku cieszy się ogromną popularnością wśród turystów z całego świata. Pałac Buckingham stanowi królewską rezydencję od 1837 roku i jest miejscem uroczystości państwowych oraz spotkań głów państwa.

Białystok, czyli podlaski Wersal. Śladami hetmana Branickiego

Podlaski Wersal stworzyli najwybitniejsi architekci baroku na ziemiach polskich

Obra

Cystersi przybyli do Obry, małej wioski pod Wolsztynem, 750 lat temu. Dziś mieści się tu seminarium duchowne prowadzone przez oblatów, a pocysterski zespół klasztorny nazywany jest perłą baroku.

Barok

Dlaczego tak mało osób w moim wieku lubi muzykę barokową? Jeśli jesteście gdzieś tutaj, fani baroku, odezwijcie się!

Barok

Klasztor św. Floriana w Austrii. Obiekt "robi" zdjęcie, trzeba tylko się śpieszyć zanim towarzycho zacznie włazić w kadr.

Barok

Ludzie! Szukam fanów muzyki barokowej! Odezwijcie się, bo inaczej pomyślę, że tylko ja jesem szurnięta :)))

Fikus Barok

Czy ktoś wie gdzie w Trójmieście i okolicach można zakupić fikusa barok? Szukam i szukam, znaleźć nie mogę. Będę wdzięczna za informacje.

Perła Baroku...

IV Międzynarodowy Festiwal Perła Baroku - koncerty mistrzów. itv12.pl/main/pokaz/137/perla-baroku-kobylka Warto zobaczyć jakich artystów może gościć nasza okolica i to nie obciążając budżetu miasta a

Polski barok

Czy ktos z forumowiczów zna jakies nowe wydanie muzyki polskiego baroku? Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Perła Baroku...

IV Międzynarodowy Festiwal Perła Baroku - koncerty mistrzów. itv12.pl/main/pokaz/137/perla-baroku-kobylka Wprawdzie to Kobyłka nie Zielonka ale warto zobaczyć jakich artystów może gościć nasza okolica

Barok - wesele

dzien dobry Panstwu. Zastanawiam sie nad organizacja wesela w restauracji Barok na trasie Jel - Szklarska. Bardzo prosze o jakies opinie. Czy ktos tam urzadzal wesele, albo byl gosciem? Jak bylo? Na rozmowach wstepnych bardzo mi sie podobalo, jedyne co mnie martwi to budowa sali - daleko do

Figowiec barok

znajomych), dom jest stary, z cegły, mieszkanie widne i nie wiem co może wpływać że akurat ficus barok ma u mnie problemy. Ma ktoś podobne problemy? Co to może być?