Wszystko o:

beskid sądecki apartamenty

Kamil Michaluk

Gródek nad Dunajcem - miejscowość, która ma wybitnie wypoczynkowy charakter. Czemu warto się tam wybrać?

Gródek nad Dunajcem - miejscowość, która ma wybitnie wypoczynkowy charakter. Czemu warto się tam wybrać?

Gródek nad Dunajcem to wprawdzie niewielka wieś, ale jednocześnie ulubione miejsce wypoczynku dla osób, które kochają mieć blisko wodę i góry. Czemu jeszcze warto się tam udać? Sprawdźmy.

Zima w polskich górach jest piękna. Najlepszym tego dowodem są wasze zdjęcia z ostatniego weekendu

W całej Polsce zima w pełni. Miniony weekend przyniósł nam duże opady śniegu oraz mróz. Na tle całego kraju szczególnie wyróżniają się polskie góry. Zobaczcie, jak pięknie prezentowały się przez ostatnie dni.

Hotele z basenami w polskich górach. Przedstawiamy pięć propozycji na wiosenny wyjazd

Zdrowe górskie powietrze, relaksujące sauny i baseny, wygoda i wiele atrakcji. To wszystko składa się na definicję udanego wypoczynku. Proponujemy wam pięć hoteli w polskich górach, w których zbierzecie siły na najbliższe miesiące.

  • 10 pięknych i spokojnych miejsc na zimę (w górach i nie tylko)

    10 pięknych i spokojnych miejsc na zimę (w górach i nie tylko)

    . Wybierać można spośród kwater prywatnych (od 30 zł/noc), hoteli i apartamentów (80-350/noc) oraz całych domków do wynajęcia, gdzie cenę negocjuję się indywidualnie. Zwardoń Także w Beskidzie Żywieckim, tuż przy granicy ze Słowacją, leży wieś Zwardoń. W Zwardoniu działa ok. 15 wyciągów orczykowych, a

narty

Narty

Narty w Polsce czy narty za granicą? Ferie zimowe. Białka Tatrzańska, Zieleniec, stoki narciarskie, Alpy, Austria, Słowacja, Włochy. Alpy czy Tatry? Stoki narciarskie dla początkujących i dla zaawansowanych. Sprzęt narciarski, ubezpieczenie narciarskie, atrakcje w narciarskich kurortach. Dowiedź się wszystkiego zanim wybierzesz kierunek na narty.

Narty Polska: Ferie zimowe, stoki w Polsce. Narty Szczyrk, narty Ustroń, narty Zieleniec, narty Korbielów, narty Ustrzyki Dolne, narty Sudety oraz Góry Świętokrzyskie, narty Zakopane.

Narty za granicą: Narty Czechy, narty Słowacja, narty Austria, narty Karyntia, narty Alpy Austriackie, narty Dolina Zillertal, narty Kaprun, Pec, narty Cztery Doliny, narty Davos, narty w Tatrach, narty w Pirenejach, narty Tyrol.