Wszystko o:

beskid sądecki boże narodzenie

Urszula Abucewicz

Podkarpacie i Małopolska na weekend. Miasto zamienione w kamień i miejsca pełne cudów

Podkarpacie i Małopolska na weekend. Miasto zamienione w kamień i miejsca pełne cudów

W Ciężkowicach w Skamieniałym Mieście o toczącym się tu niegdyś życiu przypominają skamieniałe postaci i figury zwierząt. Znajdziemy tu Czarownicę, Cygankę czy Pustelnika. Stracił głowę dla tego miejsca Ignacy Jan Paderewski, choć miejscowa ludność uważa, że ponoć mieszkają tu złe moce. Zapraszamy na wycieczkę po Podkarpaciu i południowej Małopolsce.

Bogusława Sochańska, tłumaczka baśni Andersena, dyrektor Duńskiego Instytutu Kultury w Polsce

Serce zostało w Kopenhadze. To niezwykłe miasto, które oferuje wszystko to, co wielkie miasto może zaoferować, a zarazem człowieka nie męczy.

Narciarskie nowości na Podhalu, w Beskidzie i na Słowacji

Na Kasprowy Wierch wyjedziemy nową kolejką, a na Słowację dostaniemy się bez stania w kolejkach

  • Na papieskich szlakach

    . Schroniska: Nowy Targ, Ochotnica Dolna, Krościenko, Turbacz BESKID SĄDECKI Szlak prowadzi przez Pasmo Radziejowej, teren Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Sporo tu zabytków i pozostałości po kulturze łemkowskiej. Wychodzimy z

  • Polana Zgorzelisko - Podhale

    orczyk mógł zaspokoić apetyt dzieci i początkujących narciarzy. - Ale jeszcze przed Bożym Narodzeniem to się zmieni - zapewnia Andrzej Bielawa. Na Podhalu mówią, że jak Bielawa coś postanowił, tak będzie. Dzisiejszy biznesmen to wielokrotny mistrz Polski w narciarstwie

Co warto zobaczyć na Malcie podczas Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku?

Jakie dni wolne od pracy w 2014?

(czwartek) Boże Narodzenie (pierwszy dzień) 26 grudnia (piątek) Boże Narodzenie (drugi dzień)

Jak można zrobić nalewkę z truskawek?

cukrze, dopiero wtedy można załać destylatem, przełożyć do chłodniejszego i ciemnego pomieszczenia, takoż kręcić i w listopadzie zlać, przecedzić, odstawić, nieco "świeżynki: wydać rodzinie na Boże Narodzenie, resztę zostawić do przyszłego roku, wtedy będzie delicjum,Sama nie robiłam ale przepis jest

narty

Narty

Narty w Polsce czy narty za granicą? Ferie zimowe. Białka Tatrzańska, Zieleniec, stoki narciarskie, Alpy, Austria, Słowacja, Włochy. Alpy czy Tatry? Stoki narciarskie dla początkujących i dla zaawansowanych. Sprzęt narciarski, ubezpieczenie narciarskie, atrakcje w narciarskich kurortach. Dowiedź się wszystkiego zanim wybierzesz kierunek na narty.

Narty Polska: Ferie zimowe, stoki w Polsce. Narty Szczyrk, narty Ustroń, narty Zieleniec, narty Korbielów, narty Ustrzyki Dolne, narty Sudety oraz Góry Świętokrzyskie, narty Zakopane.

Narty za granicą: Narty Czechy, narty Słowacja, narty Austria, narty Karyntia, narty Alpy Austriackie, narty Dolina Zillertal, narty Kaprun, Pec, narty Cztery Doliny, narty Davos, narty w Tatrach, narty w Pirenejach, narty Tyrol.