Wszystko o:

białogóra

Nadesłane do redakcji

"Nie mogłam uwierzyć, że to nad polskim morzem. Piasek sypki i złocisty, takiego nie znajdziesz w całej Europie"

"Nie mogłam uwierzyć, że to nad polskim morzem. Piasek sypki i złocisty, takiego nie znajdziesz w całej Europie"

"Dawno nie byłam na tak pięknej plaży i wiem, co mówię. Już od samego wejścia na można poczuć się jakby luksusowo, bo biały drobniutki piasek otula stopę z każdej strony, dzięki czemu czujemy się, jakbyśmy szli po mięciutkim dywanie" - pisze w liście do redakcji Anna.

We Władysławowie człowiek na człowieku. A plaża oddalona o osiem kilometrów świeci pustkami. Sprawdziliśmy to

Pogoda nad Bałtykiem w końcu zaczęła nas rozpieszczać. Zrobiło się cieplej, świeci słońce - nic dziwnego, że zarówno miejscowi, jak i turyści postanowili skorzystać z uroków plażowania. Sprawdziliśmy kilka kamerek miejskich, wniosek jest jeden: tłoczno! We Władysławowie na próżno szukać miejsca blisko morza, ale wystarczy przejechać nieco dalej.

Najpiękniejsze plaże nad Bałtykiem. Najczystsze, kameralne, ze złocistym piaskiem. Tu warto spędzić urlop z całą rodziną

Wakacje bez wyjazdu nad Bałtyk to nie wakacje? Nie będziemy z tym dyskutować! Po prostu zaproponujemy pięć miejscówek, gdzie nie uświadczysz innych turystów, wypoczniesz na złocistym piasku i spędzisz świetny czas z rodziną.

Białogóra

czy ktoś może polecić kwaterę w Białogórze dla 2+1(7lat)? Czy w szczycie sezonu jest tam duży natłok turystów? Proszę podzielcie się informacjami na temat tej miejscowości

BIAŁOGÓRA

Poszukuję kwatery w Białogórze dla 6 osób + 3 dzieci na 5 dni od 17 lub 18 lipca, nie musi być blisko plaży. Pewnie jestem naiwna :( ale może ktoś zrezygnował i znajdzie się coś dla nas:) Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Białogóra

Chciałbym zapytać forumowiczów o refleksje z pobytu w Białogórze. Wszystkie za i przeciw, sama miejscowość, gastronomia, plaża, sporty i rekreacja. Co robić z rodziną w pogodę i nie pogodę itd. Słyszałem że jest to miejscowość typowa dla rodzin z dziećmi, spokojna, bez dyskotek itp. Chcemy

Białogóra

Ktoś był? Chcemy w czewcu wyjechać nad morze, zabrać ze sobą psa. Szukam spokojnej miejscowośi z plażą gdzie pies będzie mógł się wybiegać. Znalazłam Białogóre wydaje mi się że to bedzie to czego szukam, dajcie znać jeśli ktoś był, a może ktoś poleci coś ciekawego. pozdr.

Białogóra

Bylismy dwa lata temu i chcemy wrócić, z tym że tym razem chcielibyśmy wynająć domek. Są takie niedaleko głównego wejścia na plaże w stylu trochę góralskim ( ostry dach), ale niestety zgubiłam namiary. Może ktoś mógłby mi pomóc, lub ma jakieś inne propozycje w tej miejscowości. Będę wdzięczna za

Białogóra

Czy ktoś tam był? Jadę 15 sierpnia z dzieckiem 10-letnim. Czy jest gdzie zjeść, posiedzieć wieczorem w jakiejś przyjemnej knajpce przy piwku i dobrej rybce, jak daleko do plaży? Jak rozwinięta gastronomia, czy są jakieś atrakceje dla dziecka?

Białogóra + kempingi

Czy ktoś mógłby podać jakieś namiary na kempingi w Białogórze (położenie, cenniki itp.)? Jakie macie wrażenia po pobycie w tej miejscowości? Pozdrowienia!

polska

Polska

Wakacje w Polsce mogą być równie ciekawe jak wakacje za granicą. W naszym kraju mamy bardzo wiele ciekawych miast, zabytków, parków krajobrazowych. Możemy jechać w góry, nad morze, nad jeziora. W Polsce jest co robić o każdej porze roku.

Polska najczęściej odwiedzanie miasta, regiony w Polsce to: Kraków, Częstochowa, Gdańsk, Bieszczady, Mazury, Malbork, Oświęcim, Tatry, Warszawa, Wrocław, Zakopane.

Polska, miejsca w Polsce wpisane na listę UNESCO, które warto zobaczyć: Stare Miasto w Krakowie, Kopalnia soli w Wieliczce, Auschwitz- Birkenau, Puszcza Białowieska, Stare Miasto w Warszawie, Stare Miasto w Zamościu, Średniowieczny zespół miejski Torunia, Zamek krzyżacki w Malborku, Kalwaria Zebrzydowska, Kościoły Pokoju w Jaworze i Świdnicy, Drewniane kościoły południowej Małopolski, Park Mużakowski, Hala Stulecia we Wrocławiu.