Wszystko o:

białowieża ceny biur podróży

aw

Pomysły na ferie 2014: 8 miejsc w Polsce, gdzie na pewno nie będziecie się nudzić

Pomysły na ferie 2014: 8 miejsc w Polsce, gdzie na pewno nie będziecie się nudzić

Ferie już tuż tuż. Ten wyczekiwany przez dzieci czas dla rodziców często oznacza katusze wymyślania, dokąd pojechać z dzieckiem. Jakie miejsca w Polsce odwiedzić, by uciec od zimowej nudy? Zajrzyjcie do naszej ściągi.

Witam, chciałabym w tym roku wybrać się z koleżanką do Chorwacji czy mógłby ktoś polecić dobre biuro podróży najlepiej studenckie?

Dokąd jechać na wakacje do Turcji?

Cześć, planujemy wybrać się do Turcji razem z żoną i synem 4 latka. Zależy nam na fajnym hotelu z basenami, piaszczystej plaży i przyjemnie spędzonym urlopie. Które wybrzeże wybrać? Które miasto wybrać? Które biuro podróży polecacie? Na co zwracać uwagę wybierając oferty biur podróży? Niewiele

Jak zorganizować 5-7 dniową wycieczkę na Santorini?

Witam, chciałabym zrobić mężowi prezent i zabrać go na Santorini (rocznica ślubu) tylko z tego co się zorientowałam to biura podróży mają w ofercie jednodniowe wycieczki w to miejsce a ja chciałabym spędzić tam 5-7 dni. Czy ktoś mógłby mnie pokierować co i jak krok po kroku?

Który hotel wybrać pod kątem nurkowania w Sharm?

. No i oczywiście należy wziąć pod uwagę że jest to Egipt i wszystkie podawane przez biura podróży standardy hoteli sa zawyżane (tłumacza to mówiąc że to tak zwany egipski standard :)

Re: Roweroraffi?

rowerowy organizowany przez jakieś biuro podróży, miał startowac właśnie z Siemianówki, ale żadnej grupy o wyznaczonej godzinie nie widziałem. Fakt, że i cena była troszkę przygnębiająca, 65,00 zeta od uczestnika!! za mapki (kserowane) i oznaczone punkty kontrolne, nie pamiętam czy była kiełbaska czy nie