Wszystko o:

bobslejowemu

Joanna Ratajczak

Kąpiel w piwie czy błotne igrzyska? Ranking najdziwniejszych atrakcji w Europie. Jest i Polska

Kąpiel w piwie czy błotne igrzyska? Ranking najdziwniejszych atrakcji w Europie. Jest i Polska

Brytyjskie linie lotnicze EasyJet zapytały dwóch tysięcy urlopowiczów o nietypowe atrakcje, które znajdują się na ich "liście życzeń". Na bazie odpowiedzi powstała lista 25 najdziwniejszych wydarzeń kulturalnych i miejsc w Europie. Wśród nich nie zabrakło także uroczej "atrakcji" z Polski.

Wakacje 2022 w Karpaczu - atrakcje turystyczne dla całej rodziny. To koniecznie musisz zobaczyć

Karpacz - atrakcje turystyczne tego miasta to zarówno oferta sportowa, jak i opcje dla miłośników zwiedzania. Nie brak także propozycji dla najmłodszych turystów. Zachęcamy do zapoznania ię z najważniejszymi punktami oferty turystycznej Karpacza.

Najlepsze miejsca na narty - Czechy. Trzy kurorty dla miłośników białego szaleństwa

Gdzie wybrać się na narty - Czechy to częsty wybór miłośników zimowych sportów. Dokąd jechać u południowych sąsiadów, aby poszaleć na ośnieżonych stokach? Jest kilka naprawdę dobrych miejsc.

Tor bobslejowy na Malcie

Wątek założony na prośbę forumowicza bojoktującego logowanie. Dlaczego na Malcie Ski nie ma toru bobslejowego?

Tor bobslejowy komercyjny?

Jasne, każdy chętny mógłby się przejechać bobem. Ciekawe, czy ktoś surowy dojechałby dalej niż do 3 wirażu?

Dwójki bobslejowe kobiet

Po dwóch ślizgach na czele Niemcy 1 i 2 oraz Włochy 1. Niemki w swoim bobsleju poprzyklejały zdjęcia - zapewne swoich najbliższych.

tor bobslejowy - tego nam brakuje !

czego nam brakuje ? Całorocznego toru bobslejowy ! Obok dwu boisk piłkarskich i toru kajakowego, to jest obiektu którego brak wszyscy odczuwamy ! Chyba ze druga wersja - basen do pływania z rekinami lub piraniami !

Re: Tor bobslejowy na Malcie

l.george.l napisał: > Wątek założony na prośbę forumowicza bojoktującego logowanie. > > Dlaczego na Malcie Ski nie ma toru bobslejowego? A czym by sie tam jezdzilo skoro nawet olimpijczycy nie maja Boba ? (Bobu ?) A.

Fantazje radnych: tor bobslejowy w centrum

Wystąpienie pana Kłusaka jest na poziomie innego słynnego już w całej Polsce pana K.Jaka opcja wysunęła na stanowisko przewodniczącego taki intelekt ?

Buce postawili latarnię na torze bobslejowym!

Jedzie sobie człowiek ulicą normalnie, 20 mil na godzinę, chce skręcić, ale jakoś się nie da, bo się jedzie prosto (czarny lód) no to sobie człowiek myśli "ok, zrobimy to na bobsleja". Więc przeciąlem sobie chodnik, trawnik wjechałem na taką skarpę tam lekko skręciłem w lewo z jej pomocą i wrócił

Re: Tor bobslejowy na Malcie

zaponiałam dopisać. Niestety nie wiem, bo nie sprawdziłam, czy > między takimi torami jest duża różnica. Tory bobslejowe to nie "zabawka rekreacyjna" jak "letni tor saneczkowy". Predkosci (do 130 km/h) i przeciazenia (do 5g) osiagane przez boby powoduje, iz pojazdy te sa ektremalnie trudne w

Bobslejowy PŚ: Lueders wygrał w Koenigsee, puch...

Bylem wczoraj na wycieczce w Koniegsee i na gorze Jenner-widzialem ze sa jakies zawody boblejowe-na parkingu byly auta druzyny rosyjskiej-szkoda, ze nie wiedzialem ze sa tam Polacy-zajrzalbym :)