Wszystko o:

diablego

pa

Bilety lotnicze tanie jak barszcz, ale na miejscu drogo jak diabli. "Piwo kosztuje 35 zł, ale najgorszy był rachunek za telefon"

Bilety lotnicze tanie jak barszcz, ale na miejscu drogo jak diabli. "Piwo kosztuje 35 zł, ale najgorszy był rachunek za telefon"

Są kraje, do których bilety lotnicze kuszą niewiarygodnie niskimi cenami. Wiele osób decyduje się je kupić, często nie zdając sobie sprawy, że na miejscu jest z kolei bardzo drogo. Gdzie lepiej zabrać więcej pieniędzy?

Papryczki chili, czyli kuchnia ostra jak diabli!

Krzysztof Kolumb odkrył nie tylko Amerykę, ale i... papryczkę chili. Najostrzejsza z przypraw znalazła swoje miejsce w kuchniach całego świata.

"Polska jest piękna" vs. "Nie wierzcie w to, jest brzydko jak diabli!". Film promujący Polskę bije w sieci rekordy popularności i... dzieli internautów

Trzy tygodnie na YouTube. Ponad 100 000 odsłon, ponad 1000 polubień. Film "Poland is beautiful" stworzony przez Agencję Reklamową Bogaczewicz z Rzeszowa bije na YouTube rekordy popularności. Ale nie wszyscy uwierzyli w sielskie widoki "made in Poland".

Diable...

widzę... że Ci się diabelsko/piekelnie nudzi... i zjeżdżasz coraz niżej... czyżby Ci piekiełko zapachniało?... ... pozdr... ---------------------------------------------- Trudno kochać i być mądrym.

Diable !!!

Poniewaz Cie lubie :D chcialam Ci zazedykowac utwor ktory stal sie moja piosenka przewodnia na styczen-czerwiec 2005 :] I feel it in my fingers I feel it in my toes Love is all around me And so the feeling grows It's written in the wind It's everywhere I go Oh yes it is... So if

klany diablo

diablo1i2.toplista.pl top lista posiwecona grze diablo jest nowa wiec im wiecej sie wpisze osob tym bardziej ciekawie

Diablo : Hellfire

Czy ktoś gra tu w Diablo : Hellfire, albo samo Diablo? Jeśli tak, to niech mi prześle wszystkie dane swojej postaci z CHAR, INV i SPELLS. Mój adres to: corrupt@interia.pl. Pozdr. Drain Life

diablo 2

zainstalowalem diablo i jak chce grac to mi sie pojawia komunikat ze nie ma cd z gra co robic pomozcie :(

Diablo 2

Mam legalne Diablo 2 (PL), zmieniałem komputer, reinstalka, niestety przy próbie instalacji pojawił się błąd CRC płyty instalacyjnej, czy ktoś wie czy pierwsza płyta jest zabezpieczona, skąd można pociągnąć jej iso?

Diablo 2

To prawda, że ten testowy patch nic więcej nie wnosi niż podają - www.diii.pl/aktualnoci/7-diablo-iii/194-patch-113-testujemy-.html ? Bo po Blizzard spodziewałem się o wiele więcej.